printlogo


نامه سرگشاده بسیج دانشجویی پارس آباد به دادستان در خصوص انتخاب شهردار
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی پارس آباد به دادستان در خصوص انتخاب شهردار
کد خبر: 55586 تاریخ: 1397/11/7 09:55
بسیج دانشجویی دانشگاه های پارس آباد مغان در نامه ای به دادستان این شهرستان خواستار ورود به نحوه انتخاب شهردار و زوایای پنهان مسئله به عنوان مدعی العموم شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسیج دانشجویی دانشگاه های پارس آباد با ارسال نامه ای سرگشاده به دادستان این شهرستان از وی خواستند به عنوان مدعی العموم به مسئله انتخاب شهردار این شهرستان ورود پیدا کرده و از ضایع شدن حق مردم جلوگیری کند.

متن کامل نامه سرگشاده بسیج دانشجویی پارس آباد به دادستان این شهرستان:

دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان مرزی پارس آباد مغان

با سلام خدمت دادستان ساعی و تلاشگر شهرستان مرزی پارس آباد مغان، برخود واجب میدانیم پیشاپیش چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را خدمت شما و همکاران گرامیتان تبریک عرض نماییم.

آنگونه که مستحضر هستید روند انتخاب شهردار در این روزها  فکر هر شهروندی را مشغول خود کرده و شایعات در این خصوص فضای شهر را ملتهب می سازد و این در شأن دومین شهر پرجمعیت استان نیست که ماه ها توسط سرپرست اداره شود و همگان می دانند که در نبود شهردار و یا تعدد جایگزینی شهردار به دلایل مختلف باعث وادادگی در سیستم شهرداری شده و تبعات آن خواه یا ناخواه در جلوه ی شهر خود نمایی می کند. فلذا ما دانشجویان دانشگاه های شهرستان پارس آباد مغان از دادستان محترم انتظار داریم:

1- با ورود به بررسی روند انتخاب شهردار به عنوان مدعی العموم و دیدن زوایای پنهان مسئله از ضایع شدن حقوق مردم ولایت مدار این خطه مرزی جلوگیری بعمل آید.

2- بدلیل تعلل انتخاب شهردار و شایعات موجود در این خصوص بازه ی زمانی مشخص برای انتخاب شهردار در اختیار شورای شهر قرار داده شود.

3- در صورت وجود تخلف در نحوه انتخاب شهردار به این موضوع ورود کرده و ضمن برخورد با متخلفین، در راستای تنویر افکار عمومی مردم را از این امر آگاه سازید.

///

لینک مطلب: http://zanjan.bso.ir/News/55586.html