پایگاه بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام رضا علیه السلام ممسنی؛

روز معلم یادآور جلوه‌های عشق و ایثار

ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری(ره)، این روز بزرگ را به جامعه دانشگاهی، به‌ ویژه تمامی فرهیختگان والا مقام علم و ادب دانشگاه فنی و حرفه‌ای که عمر پربرکت خویش را خالصانه وقف خدمتگزاری به این نظام مقدس نموده‌اند تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /پایگاه بسیج دانشجویی آموزشکده فنی امام رضا علیه السلام ممسنی با تقدیر از زحمات اساتید این آموزشکده در گرامیداشت مقام آن‌ها و روز معلم نوشت:


بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ (قلم: 1)

تعلیم و تربیت از شئون الهی است و خداوند متعال این هبه را به مقرّبان درگاهش عنایت فرموده تا مسیر کمال را به اشرف مخلوقاتش بیاموزند.

روز معلم یادآور شکوه و عظمت انسان‌هایی دلداده است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت، زیباترین جلوه‌های عشق، ایثار، بینش و بصیرت را به نمایش گذاشته و ندای فطرت پاک را به گوش همه میرسانند.

بدون تردید‌، همت بلند و کریمانه و مجاهدت‌های عاشقانه و انسان‌ساز معلمان شریف و بزرگوار است که جام جان شیفتگان ادب را لبریز از مهر و ایمان کرده و استعداد بیکران آنها را شکوفا میکند و راه و رسم زندگانی را به آنان آموزش می‌دهند‌.

استاد ارجمند!

اکنون که در آستانه روز معلم، این طلایه‌دار هدایت اندیشه‌های والا و مربّی نسل‌های آینده قرار داریم، بر خود لازم می‌دانیم ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری(ره)، این روز بزرگ را به جامعه دانشگاهی، بویژه به تمامی فرهیختگان والا مقام و گمنامان نام آشنای عرصه ی علم و ادب دانشگاه فنی و حرفه‌ای که عمر پربرکت خویش را خالصانه وقف خدمتگزاری به این نظام مقدس نموده‌اند تبریک و تهنیت عرض نماییم و با تقدیم صمیمانه‌ترین تحیّات، نمی از دریای زحمات بی‌بدیل ایشان را ارج نهیم.

ارسال نظر


captcha