یادی از شهدای دانشجوی کرمان

از تک تک وقایع انقلاب حتی از لحظه ها درس بگیرید!

در تمامی صحنه های انقلاب حضور فعال و مستمر داشته باشید و نسبت به انقلاب بی تفاوت نباشید که ترس من از همین بی تفاوتی های هلاکتباری است که وجود دارد. از تک تک وقایع انقلاب حتی از لحظه ها درس بگیرید.


شهید حمید معصومپور عسکری

نام پدر: مرید
سن شهادت: ۲۶سال
نام دانشگاه: دانشسرای عالی زاهدان
رشته تحصیلی: دبیری فیزیک
مقطع تحصیلی: کارشناسی

زندگینامه:

حمید، سال 1339در روستای مویهگدار از توابع بردسیر متولد شد. دوران تحصیلات را تا اخذ دیپلم در زادگاهش سپری نمود و سپس در تاریخ 1361/7/15به خدمت مقدس نظام وظیفه اعزام شد.
وی بخشی از دوران سربازی خود را در جبهه گذراند و در بمباران شیمیایی دشمن مصدوم و دچار عوارض شیمیایی گردید.

حمید پس از پایان دوران سربازی و در سال 1363در کنکور سراسری دانشگاه شرکت کرد و در رشته دبیری دانشسرای عالی زاهدان پذیرفته شد. حضور در دانشگاه او را از جبهه غافل نکرد و مجدداً عازم صحنه های نبرد حق علیه باطل گردید. نهایتا در تاریخ 65/10/20 خلعت زیبای شهادت را بر تن پوشید.

خاطره از شهید:

با وجود اینکه خودش شیمیایی و برادرش هم شهید شده بود ولی نگذاشت دوستانش از این ماجرا خبردار شوند و بعد از شهادتش، دوستان از این وقایع مطلع شدند.

کلام شهید:

از شما ملت غیور، برادران و خواهران دینیام میخواهم که همچون گذشته همواره گوش به فرمان ولی فقیه بوده و در هیچ مرحله ای از انقلاب ولایت فقیه را تنها نگذارید و چون گذشته در تمامی صحنه های انقلاب حضور فعال و مستمر داشته باشید و نسبت به انقلاب بی تفاوت نباشید که ترس من از همین بی تفاوتی های هلاکتباری است که وجود دارد. از تک تک وقایع انقلاب حتی از لحظه ها درس بگیرید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار