به یاد شهدای دانشجو

تا می توانید برای بهتر اداره شدن کشور اسلامیمان از کمک کردن به دولت جمهوری اسلامی دریغ نکنید

عاجزانه تقاضا دارم که امام عزیزمان را تنها نگذارید، جنگ را تا پیروزی نهایی ادامه دهید. تا می توانید برای بهتر اداره شدن کشور اسلامیمان از کمک کردن به دولت جمهوری اسلامی دریغ نکنید.


شهید محمود محسنی تکلو
نام پدر: محمد
سن شهادت: ۲۲سال
نام دانشگاه: دانشگاه شهید بهشتی تهران
رشته تحصیلی: معماری
مقطع تحصیلی: کارشناسی

 

زندگینامه:

محمود، سال 1345در روستای فتحآباد از توابع بافت دیده به جهان گشود. دوران دبستان را در همان روستا و راهنمایی را در بافت و دبیرستان را در هنرستان شهید کلانتری سپری کرد. پس از اخذ دیپلم در رشته کارشناسی معماری دانشگاه تهران پذیرفته شد. سال چهارم دانشگاه را طی میکرد که برای ادای تکلیف راهی جبهه شد و در تاریخ 65/10/19در عملیات کربلای 5در منطقه شلمچه به شهادت رسید.

 

خاطره از شهید:

محمود در فصل تابستان روزه میگرفت و کار کشاورزی را در هوای گرم انجام میداد و به خواهر و برادرانش توضیح میداد که احکام اسلام را در هر فصل و زمان باید انجام داد و هیچگاه گرما و سرما و کار او را از روزه گرفتن وا نمیداشت.

 

کلام شهید:

عاجزانه تقاضا دارم که امام عزیزمان را تنها نگذارید، جنگ را تا پیروزی نهایی ادامه دهید. تا می توانید برای بهتر اداره شدن کشور اسلامیمان از کمک کردن به دولت جمهوری اسلامی دریغ نکنید.

 

وصیت نامه شهید محمود محسنی تکلو
خدایا در این زمان که اینچنین دشمنان دینت بر اسلام تاختند تو را به حق مقربان درگاهت قسم می دهم که هر گاه مرگ مرا مقرر نمودی آن را شهادت در راه خودت قرار بده 0پدر و مادر عزیزم شما زحمتهای فراوانی برایم کشیدید مرا حلال کنید و مورد بخشش قرار دهید. برادران و خواهران عزیزم تکالیف شرعیتان را انجام دهید در محضر خدا گناه نکنید مسئولیت بدوش کشیدن اسلحه من و ادامه دادن راه من به عهده شماست به مردم عزیز می گویم پیرو فرامین رهبر باشید این دنیا بازیچه ای بیش نیست نگذارید زرق و برقش شما را گول بزنید ای جوانان از جوانیتان خوب مواظبت کنید در جوانی بندگی خدا کنید معصیت نکنید که فردا دیر است من مدت یکماه روزه قضا و پنج روز روزه نذر دارم. مدت دو ماه نماز شکسته و بیست روز نماز قضاء بصورت کامل دارم. از عزیزم مهدی می خواهم که ادا نماید.به امید برافراشته شدن پرچم اسلام در تمام گیتی

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار