تشریک مساعی اداره اماکن کرمانشاه در تشویق به روزه خواری چه معنایی دارد؟! جمعی از خانواده های شهدا، جامعه روحانیت و بسیحیان کرمانشاهی از فضای فرهنگی شهر که هیچگونه شباهتی با جامعه مسلمانان در ماه مبارک رمضان ندارد، به شدت انتقاد کردند.

انتقاد جمعی از خانواده های شهدا، جامعه روحانیت و بسیحیان کرمانشاهی از وضعیت نامناسب شهر
تشریک مساعی اداره اماکن کرمانشاه در تشویق به روزه خواری چه معنایی دارد؟!
جمعی از خانواده های شهدا، جامعه روحانیت و بسیحیان کرمانشاهی از فضای فرهنگی شهر که هیچگونه شباهتی با جامعه مسلمانان در ماه مبارک رمضان ندارد، به شدت انتقاد کردند.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کنگاور با تشکیل گروه جهادی به محرومیت‌زدایی پرداخت
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کنگاور گفت: به منظور محرومیت‌زدایی و شناسایی و تحت پوشش قرار دادن خانواده‌های بی‌سرپرست، گروه جهادی شهیدسجاد حبیبی از سوی این تشکل دانشجویی تشکیل شده و فعالیتش را آغاز کرده است.
دانشجویان بسیحی کرمانشاهی شیلد محافظ صورت و دستکش تولید می‌کنند
گروه جهادی رهپویان انتظار بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با راه‌اندازی کارگاه‌هایی اقدام به تولید شیلد محافظ صورت و دستکش یکبار مصرف برای کادر درمانی استان کرده است.
جهادگران دانشگاه پیام‌نور کرمانشاه ۷۰۰ ماسک قابل شستشو در مناطق کم‌برخوردار توزیع کردند
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه به منظور مقابله با کرونا اقدام به توزیع ۷۰۰ عدد ماسک قابل شستشو در مناطق کم‌برخوردار این شهر کرده است.
بسیج دانشجویى دانشگاه رازى اقدام به جمع‌آورى و ارسال اقلام بهداشتى برای فسلطینیان مى‌کند
مسئول بسیج دانشجویى دانشگاه رازى کرمانشاه گفت: با توجه به نیازمندی مردم فلسطین ساکن اردوگاه‌های سوریه و لبنان به اقلام بهداشتی، اقدام به خرید و جمع آورى و ارسال این محموله‌ها به این مناطق کردیم.
چتر امنی که بر سر ایران گشوده شد؛
اقتدار فضایی سپاه؛ آغاز دورانی جدید
اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور به فضا در این برهه آغاز دورانی جدید برای این مرز و بوم است.
دانشگاه‌هایی که تعطیل نشد؛
جهادی‌ها در جبهه سلامت
دانشجویان بسیجی آتش به اختیار به میدان آمده‌اند و در جبهه سلامت بدون هیچ چشم‌داشتی خدمت‌رسانی می‌کنند.
دبیر سابق قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویى استان کرمانشاه
صندوق بین‌المللی و پولی که نوشدارو نیست!
ذخایر ارزی بلوکه شده در خارج از کشور بر اساس برآورد کارشناسان حدود ۱۵۰ میلیارد دلار است. اگر قرار بر تعدیل شرایط تحریمی به هر نحوی باشد (بعید) دیگر چه نیازی به وام از صندوق بین المللی پول است؟
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه:
مجمع نمایندگان کرمانشاه به وضعیت اقشار آسیب‌دیده رسیدگی کند
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به رئیس مجمع نمایندگان استان، خواستار استفاده از ظرفیت این مجمع برای رسیدگی ویژه اقتصادی به مردم استان و اقشار آسیب‌دیده شد
مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه مطرح کرد:
انجام ۵ هزار نفر ـ‌ روز فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویی کرمانشاه در مقابله با کرونا
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: ۵ هزار و ۳۸۵ نفرـ روز فعالیت جهادی توسط دانشجویان استان در قالب گروه های جهادی سازماندهی شده و مشغول خدمت رسانی به مردم استان هستند.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار