دیدار مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس و مدیر بیمارستان شهید چمران شیراز مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با حضور در بیمارستان شهید چمران از بیمارستان های درگیر مبارزه با کرونا با مدیر این بیمارستان دیدار و به گفت و گو پرداختند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی فسا:
تشکیل وزارت بازرگانی یعنی وابستگی اقتصادی به خارج از کشور
محمدامیر آقایی‌نسب، مسئول بسیج دانشگاه دولتی فسا با طرح تشکیل وزارت بازرگانی اعلام مخالفت کرد.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس برگزار شد؛
گفت‌و‌گو با نماینده منتخب مردمی در حوزه آموزش‌ و ‌پرورش
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس در جلسه‌ای مجازی با دکتر محمدرضا رضایی کوچی، نماینده منتخب مردم جهرم و خفر در مجلس یازدهم، پیرامون برخی از مسائل جاری دانشگاه فرهنگیان و حوزه آموزش و پرورش، به گفت و گو پرداخت.
توسعه واقعی توسعه علمی است
مسیر اصلی توسعه بر خلاف وضعیت اکثر کشورهای منطقه، صرفا صنعتی وتجاری نیست؛ بلکه مسیر توسعه و پیشرفت از آموزش و پرورشی پویا میگذرد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن:
نمایندگان مجلس به طرح تشکیل وزارت بازرگانی رای مخالف دهند
راه برون رفت از مشکلات نه در واردات، بلکه در حمایت از تولید داخلی و صنایع ملی است.
به همت بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد مرودشت؛
تهیه بسته‌های کمک معیشتی ویژه اقشار آسیب‌پذیر از بیماری کرونا
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد، بسته‌های کمک معیشتی به منظور توزیع در بین خانواده‌های آسیب‌پذیر از بیماری کرونا، تهیه شد.
دبیر قرارگاه شهید احمدی‌روشن در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان فارس:
سند آمایش استان فارس اصلاح و اجرا شود
دبیر قرارگاه شهید احمدی‌روشن در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان فارس، بیان کرد: از حضرتعالی انتظار داریم که مسئولان استانی را مورد مطالبه جهت اصلاح و اجرای این سند قرار دهید تا شاید زمانی برسد که از کلان شهرهایی همچون شیراز مهاجرت معکوس شکل بگیرد.
دیدار بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس با نماینده مردم شیراز در مجلس یازدهم
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس در جلسه ای مجازی با مهندس ابراهیم عزیزی، نماینده منتخب مردم شیراز و زرقان در مجلس یازدهم، پیرامون برخی از مسائل جاری دانشگاه فرهنگیان و حوزه آموزش و پرورش، به گفت و گو پرداخت.
خصوصی سازی یا خودمانی سازی
از مسئولین مربوطه انتظار داریم تا با بازنگری در قوانین خصوصی سازی، دیگر با سناریوی تکرای اخراج کارگران و پرداخت معوقات و تعطیلی کارخانه‌ها روبه‌رو نشویم.
دیدار مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس و مدیر بیمارستان شهید چمران شیراز
مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با حضور در بیمارستان شهید چمران از بیمارستان های درگیر مبارزه با کرونا با مدیر این بیمارستان دیدار و به گفت و گو پرداختند
همت بسیج دانشجویی شهرستان لامرد؛
راه‌اندازی کارگاه تولیدی دستکش
کارگاه تولیدی دستکش توسط بسیج دانشجویی دانشگاه‌های لامرد به صورت آزمایشی راه اندازی شد و پس از رفع اشکال دستگاه‌ها تا چند روز آینده با تولید روزانه 12000دستکش کار خود را به طور رسمی آغاز خواهد کرد.
اخبار بیشتر

آخرین اخبار