گروه خبری - سیاسی
چهاردهمین جلسه تفسیر قرآن کریم راه روشن با موضوع سبک زندگی اسلامی در محل مسجد امام محمد باقر علیه السلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین دولابی و مداح اهل بیت حاج مهدی رسولی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، چهاردهمین جلسه از سلسله جلسات تفسیر قرآن کریم (راه روشن) با حضور حجه الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم (دولابی) برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، تیم اندیشه از دانشگاه زنجان نایب قهرمان مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جلسه اخلاق با حضور استاد مجاهدی در دانشگاه زنجان برگزار می شود.
اکبر اعلمی در دانشگاه زنجان، اظهار داشت: برجام حقیقتی تلخ بود/ هم در دولت خاتمی، هم احمدی نژاد و هم روحانی همواره از دولت ها انتقاد کردم.
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان در سیزدهمین جلسه تفسیر قرآن کریم(راه روشن) اظهار داشت: انگار آمریکا باید سرمان را ببرد تا عده ای در داخل کشور بپذیرند که برجام نقض شده است!
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، یتیم خانه ایران روز یکشنبه 14 آذر ماه در دانشگاه زنجان اکران می شود.
محسن رضایی در جمع فرماندهان، پیشکسوتان و نخبگان بسیج زنجان اظهار داشت: نیازمند روحیه انقلابی و تفکر بسیجی در جامعه هستیم.
محسن رضایی در همایش شکوه پایداری در زنجان، اظهار داشت: عده‎ای می‎خواهند بسیج را خانه‎نشین کنند/ فرمول بسیج باید در اقتصاد و فرهنگ تولید شود.
حسین نجفی جامعه شناس جبهه انقلاب اسلامی و فعال دانشگاهی: بسیج با انقلاب اسلامی معنا پیدا می کند و همزاد انقلاب و مبارزات انقلابی است. آنگونه که بسیج در تعین خویش وابسته به انقلاب اسلامی است، انقلاب نیز تولد اش را در از خودگذشتگی و اقدام جسورانه بسیجیان می بیند.
|< < 1 2 3 4 5 > >|