گروه خبری - سیاسی
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان به همراه 29 بسیج دانشگاه آزاد از سراسر کشور طی نامه ای ای به رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد تاکید کرد: حقیقتا از اینکه به صراحت اعلام فرمودید« کشتیبان را سیاستی دیگر آمده» بسیارخرسندیم‌.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، ابراز کرد: به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت اسرائیل نقض آشکار قطعنامه های بین المللی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در اعتراض به اهانت به جایگاه والای زنان و نگاه کالایی به زن در نمایشگاه خودرو تهران بیانیه ای صادر کرد.
نماینده اسبق مردم تبریز در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه من سینه چاک برجام، اشخاص و یا جریانات نیستم گفت: یکی از اشتباهات رجال اصلاح طلب ما این بود که تصور کردند تحفه برجام تحفه ای است که هر کسی به سمتش برود آینده خود را تامین کرده است.
نماینده اسبق مردم تهران در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه برجام یک کودک ناقص الخلقه است گفت: حسن روحانی نیز امروز توانایی دفاع از آن را ندارد.
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان با بیان اینکه اقتصاد ما بر خلاف ادعاهای مسئولین عملا اقتصادی سرمایه داری است گفت: مردم عادی روز به روز زیر چرخ های توسعه له می شوند.
نخستین گردهمایی ادوار بسیج دانشجویی استان زنجان با سخنرانی دکتر محسن افشارچی ریاست اسبق دانشگاه زنجان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ابهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این مجموعه دانشجویی به نفع زلزله زدگان کرمانشاه گفت: مجموعا به ارزش حدودا 20 میلیون تومان هدایای نقدی و غیر نقدی در دانشگاه آزاد ابهر جمع آوری و ارسال کردیم.
چهاردهمین جلسه تفسیر قرآن کریم راه روشن با موضوع سبک زندگی اسلامی در محل مسجد امام محمد باقر علیه السلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین دولابی و مداح اهل بیت حاج مهدی رسولی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، چهاردهمین جلسه از سلسله جلسات تفسیر قرآن کریم (راه روشن) با حضور حجه الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم (دولابی) برگزار می شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|