گروه خبری - سیاسی
اساتید بسیجی دانشگاه های زنجان با صدور بیانیه ای نسبت به سخنان رئیس جمهور در راهپیمایی 22 بهمن معترض شده و تاکید کردند:خود جناب رئیس جمهور تا چه حد به مردم و به جوانان در عمل اعتماد کرده است؟
پویش مردمی «مردم گله مندند اما هوشیار» به همت بسیج دانشجویی استان زنجان آغاز به کار کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان به همراه 29 بسیج دانشگاه آزاد از سراسر کشور طی نامه ای ای به رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد تاکید کرد: حقیقتا از اینکه به صراحت اعلام فرمودید« کشتیبان را سیاستی دیگر آمده» بسیارخرسندیم‌.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، ابراز کرد: به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت اسرائیل نقض آشکار قطعنامه های بین المللی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در اعتراض به اهانت به جایگاه والای زنان و نگاه کالایی به زن در نمایشگاه خودرو تهران بیانیه ای صادر کرد.
نماینده اسبق مردم تبریز در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه من سینه چاک برجام، اشخاص و یا جریانات نیستم گفت: یکی از اشتباهات رجال اصلاح طلب ما این بود که تصور کردند تحفه برجام تحفه ای است که هر کسی به سمتش برود آینده خود را تامین کرده است.
نماینده اسبق مردم تهران در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه برجام یک کودک ناقص الخلقه است گفت: حسن روحانی نیز امروز توانایی دفاع از آن را ندارد.
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان با بیان اینکه اقتصاد ما بر خلاف ادعاهای مسئولین عملا اقتصادی سرمایه داری است گفت: مردم عادی روز به روز زیر چرخ های توسعه له می شوند.
نخستین گردهمایی ادوار بسیج دانشجویی استان زنجان با سخنرانی دکتر محسن افشارچی ریاست اسبق دانشگاه زنجان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ابهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این مجموعه دانشجویی به نفع زلزله زدگان کرمانشاه گفت: مجموعا به ارزش حدودا 20 میلیون تومان هدایای نقدی و غیر نقدی در دانشگاه آزاد ابهر جمع آوری و ارسال کردیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|