گروه خبری - اجتماعی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: مطالبه گری و توجه به نیازهای اقشار مختلف جامعه، وظیفه بسیج است.
حسین نجفی جامعه شناس جبهه انقلاب اسلامی و فعال دانشگاهی: بسیج با انقلاب اسلامی معنا پیدا می کند و همزاد انقلاب و مبارزات انقلابی است. آنگونه که بسیج در تعین خویش وابسته به انقلاب اسلامی است، انقلاب نیز تولد اش را در از خودگذشتگی و اقدام جسورانه بسیجیان می بیند.
مسئول فاوا و فضای مجازی بسیج دانشجویی زنجان از برگزاری مسابقه عکس عاشورایی در ایام سوگواری ماه محرم و اربعین حسینی خبر داد.
اقدامات خادمین زنجانی زائران اربعین حسینی/ موکب های زنجانی ها در کربلا و نجف
گرچه به حرکت حماسی پیاده روی اربعین حسینی در روایات ائمه معصومین علیهم السلام تاکید زیادی شده است و در شرایط کنونی جهان از اهمیت غیرقابل انکاری برخوردار است، اما یادمان نرود که زیارت امری مستحب، ولی عمل به قوانین خروج از کشور واجب است و پسندیده نیست که برای عمل به مستحب، واجب را زیر پای گذاشت
ویژه نامه سیزده آبان نیز توسط دانشجویان انقلابی دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان انتشار یافت که در محل راهپیمایی و نماز جمعه پخش گردید. در روزهای آتی برنامه ریزی ها برای اردوی بازدید از لانه جاسوسی آمریکا انجام شده است که در صورت همکاری دانشگاه ها برگزار خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، قطار برنامه های "صرفا جهت ازدواج" در دانشگاه زنجان پس از یک سال توقف، دوباره راه افتاد.
محمدحسین صفار هرندی در همایش "وعده های کاغذی" در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اظهار داشت: برجام تاکنون وعده سر خرمن بوده است! / هرچه که هست روی کاغذ است و عملا هیچ تغییری را مشاهده نمی کنیم.
حجه الاسلام و المسلمین دولابی در یازدهمین جلسه تفسیر قرآن کریم راه روشن اظهار داشتند: بلای گریبانگیر جامعه ما صرف هزینه های نجومی برای اجناس مارک دار خارجی در عوض خرید کالاهای مشابه داخلی با همان کیفیت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه های زنجان از مرجع عالی قدر آیت الله حسینی زنجانی در بیت ایشان عیادت به عمل آوردند.
|< < 1 2 3 > >|