کد خبر: 45198 تاریخ انتشار : 1395/11/23-20:48:41

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان خبر داد
سخنرانی حسن عباسی در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از سخنرانی حسن عباسی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم خبر داد.
امین بیات مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، از سخنرانی حسن عباسی در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم خبر داد.

بیات تشریح کرد: مراسم اختتامیه این جشنواره، روز هشتم اسفندماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی غدیر زنجان برگزار خواهد شد که در این برنامه پس از سخنرانی حسن عباسی، نفرات برگزیده جشنواره معرفی خواهند شد و از آنان با جوایز نفیسی تجلیل و تقدیر به عمل خواهد امد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره افسران جوان جنگ نرم با محوریت اقتصاد مقاومتی به منظور پرداختن به گفتمان اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی، علمی و هنری برگزار شد، ادامه داد: در این جشنواره تلاش شد تا به واسطه محتواهای تولیدشده الگو های مناسبی از اقتصاد مقاومتی را ارائه شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان بر ضرورت تدوین الگوهای عملی در راستای اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی در محافل دانشگاهی به عنوان یکی از محورهای این جشنواره تاکید کرد و گفت: با توجه به تعیین شعار سال و وضعیت جامعه، پرداختن به اقتصاد مقاومتی می تواند گام های موثری را برای حل مشکلات اقتصادی کشور بردارد.

 

گفتنی است، چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم در قالب فیلم کوتاه،انیمیشن،پوستر،مقاله و کاریکاتور برگزار شد.

عناوین این جشنواره موضوعاتی نظیر اقتصاد مقاومتی و اندیشه امام(ره)،صرفه جویی و جلوگیری از اسراف و تبزیر و تجمل گرایی و توجه به الگوی مصرف،اشغال زایی و ایجاد شغل و ارتقا فرهنگ کار،نقش ربا و بورس بازی در عدم تحقق اقتصاد مقاومتی بود.

انتهای پیام

©2018 Basij Student Organization. All Rights Reserved