کد خبر:26185 تاریخ انتشار : 1394/10/26-11:9:51
دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم:
تندیس سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم ساخته می‌شود
دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم گفت: تندیس سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم ساخته می‌شود.
لینک کوتاه http://zanjan.bso.ir/id/26185

مصطفی دودانگه امروزاظهار کرد: دبیرخانه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با محوریت فرصت‌ها آسیب‌ها و تهدیدات شبکه‌های اجتماعی در نظر دارد طراحی و ساخت تندیس یادبود اختتامیه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم را از طریق فراخوان و مسابقه تهیه کند.

 

وی با دعوت از دانشگاهیان برای حضور در این طرح اضافه کرد: طرح و تندیس جشنواره باید دارای ویژگی­‌‍های هنری بوده و به نحوی نمادین معرف جنگ نرم و محور جشنواره باشد.

 

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با اشاره به اینکه همه دانشجویان، دانش‌­آموختگان، اساتید دانشگاه‌های کشور می­‌توانند در این فراخوان شرکت کنند، افزود: هر طراح می‌­تواند حداکثر دو طرح خود را به دبیرخانه جشنواره ارائه کند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه طرح­های ارسالی باید در چند زاویه و به صورت رنگی طراحی شده و قابلیت تک رنگ شدن رانیزداشته باشند، گفت: طرح‌های ارسالی باید فاقد هر گونه مشابهت یا کپی‌برداری باشند.

وی با اشاره به اینکه هر طرح باید از هر چهار طرف‌نمای مناسب داشته باشد، افزود: استفاده از عبارات سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم، آرم سازمان بسیج دانشجویی، بهمن 94 ، بسیج دانشجویی استان زنجان الزامی بوده و تندیس به نحوی نمادین معرف جنگ نرم باشد.

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با تاکید بر اینکه طرح­‌های ارسالی باید قابلیت مورد نیاز در حجم سازی به صورت دو بعدی و سه بعدی را داشته باشند، گفت: علاوه بر ارائه طرح، طراح باید توضیحات مفهومی طرح، نحوه اجرا و مواد پیشنهادی برای ساخت تندیس را اعلام کند.

وی خاطر نشان کرد: طرح­‌ها باید به صورت فایل تصویری با دقت حداقل 300 dpi تهیه و به پست الکترونیک مسابقه به آدرس zanjanfestival@chmail.ir ارسال و یا بر روی لوح فشرده، به دبیرخانه جشنواره به آدرس: زنجان- اعتمادیه- ساختمان شهید شهریاری – بسیج دانشجویی استان زنجان –مدیریت فاوا و فضای مجازی (تلفن :02433063320) تحویل داده شود. 

دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با اشاره به اینکه حداکثر مدت ارسال طرح­‌ها تا 6 بهمن ماه 1394 خواهد بود، افزود: طرح‌­ها و نمونه تندیس­‌‌های ارسالی عودت داده نخواهد شد و در آرشیو دبیرخانه جشنواره نگهداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه به طراح برتر، هدیه‌­ای نفیس در اختتامیه جشنواره تعلق خواهد گرفت، گفت: اختتامیه جشنواره روز 26 بهمن ماه با حضور نفرات برتر و بیش از 800 نفر از دانشجویان با سخنرانی یکی از اساتید برتر و برجسته  حوزه جنگ نرم کشور در زنجان برگزار خواهد شد.

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: