کد خبر:61712 تاریخ انتشار : 1395/10/9-23:15:41
در بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان:
واژه بصیرت سزاوار مردم حماسه ساز ۹ دی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.
لینک کوتاه http://zanjan.bso.ir/id/61712
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لاَ تُفْسِدُواْ فِی الأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ.  أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَـکِن لاَّ یَشْعُرُونَ.بقره۱۱/۱۲
 و چون به آنها گفته شود: در روى زمین فساد نکنید گویند: جز این نیست که ما اصلاح گریم. آگاه باش که آنها فسادگرانند و لکن نمی‏ فهمند.

انتخابات سال‌‌۱۳٨٨بستراتفاقات و حوادث تلخی بودکه یاد آن همواره موجب تٲسف و ناراحتی است.
فتنه ای با برنامه ریزی مستکبران خارجی طراحی گردید و عده ای در داخل ساده لوحانه یا خائنانه مسبب شکل گیری آن گردیدند و بدین ترتیب با ادعای واهی تقلب،که بعدها خود به دروغ بودن آن اعتراف کردند موجب ایجاد اغتشاش و بی نظمی در داخل کشور شدند و بهانه ای دست دشمن دادند تا ز آن به عنوان یک ابزار و اهرم برای تحریم وفشار بر ملت ایران استفاده کند.
باگسترش آشوب ها و شروع توهین به مقدسات اسلامی و آرمانهای انقلاب، بار دیگر ملت بیدار و بصیر ایران با ایجاد حماسه حضوری کم نظیر از امتحانی سخت، پیروز درآمدند و به جهانیان نشان دادند که این ملت غیور با گذر زمان از اسلام وا نقلاب فاصله نگرفته و نخواهدگرفت.

به راستی که واژه ی بصیرت سزاوار این حضور و این یوم الله است. روزی که درآن مردم نشان دادندکه جمهوری اسلامی ایران،گرجستان نیست،جمهوری اسلامی ایران،اوکراین نیست که با این برنامه های جاسوسی و فتنه ها از پای درآید، زیرا جمهوری اسلامی ایران دو وجه متمایز با سایر کشورها دارد. ملتی آگاه و غیور و رهبری بصیر و شجاع.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان ضمن محکومیت فتنه٨٨، روز ۹دی ماه، روزبصیرت را گرامی داشته و بار دیگر به آرمانهای انقلاب و رهبرعظیم الشٲن انقلاب، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای لبیک می گوید.
والسلام علی من اتبع الهدی
 جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: