کد خبر:61658 تاریخ انتشار : 1395/10/9-23:6:21
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان:
مسئولین در قبال فتنه 88 نباید سکوت کنند
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان، اظهار داشت: مسئولین در قبال فتنه 88 نباید سکوت کنند.
لینک کوتاه http://zanjan.bso.ir/id/61658
حجه الاسلام علی قهرمانی مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان ضمن تاکید بر فراموش نشدن حماسه نه دی، اظهار داشت: حادثه نه دی حادثه بزرگی بوده است و خسارات هنگفتی را به کشور تحمیل کرد و به همین سبب باید عبرتی تاریخی باشد و ابعاد مختلف این فتنه پیچیده را برای مردم تبیین کرد تا درسی تاریخی هم برای مردم و هم برای مسئولین باشد.

وی افزود: این حماسه عظیم نشان گر خیلی از بنیاد ها و بنیان های انقلاب ما بوده است که اگر این فتنه پیچیده برای سایر کشورها اتفاق می افتاد به احتمال زیاد حکومت بقایی پیدا نمی کرد و لذا باید ابعاد مختلف این واقعه برای جوانان که آینده سازان انقلاب و کشور هستند مشخص شود.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان با انتقاد از مسئولینی که در قبال فتنه 88 و نه دی سکوت اختیار کرده اند، اظهار داشت: بعضی ها متاسفانه به عمق فاجعه پی نبرده اند و حصاری در دور خود کشیده اند و از عموم مردم عقب تر هستند و درک درستی از تحلیل این واقعه ندارند.

وی افزود: اگر خوشبینانه نگاه کنیم آن ها بصیرت ندارند و بعضی ها به نظر می آید با این فضای رسانه ای غربزده، دلشان برای لیبرالیسم و غرب می تپد و نمی توانند خود را با این قیام مردمی 9 دی را که می شود گفت انقلاب سوم بود، همراه و هم دل کنند.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان در پایان تصریح کرد: این افراد سنخیتی با مردم ندارند و به آرمان های مردم پشت پا می زنند و به گونه ای برخورد می کنند که از مردم رانده شوند و ابزاری برای پیشبرد اهداف دشمن باشند.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: