کد خبر:59122 تاریخ انتشار : 1395/9/19-22:5:55
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان:
عده ای از اساتید دانشگاهی علیرغم رشد علمی از رشد اجتماعی و فرهنگی بی بهره مانده اند!
جودکی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: عده ای از اساتید دانشگاهی علیرغم رشد علمی از رشد اجتماعی و فرهنگی بی بهره مانده اند.
لینک کوتاه http://zanjan.bso.ir/id/59122
جودکی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، اظهار داشت: اساتید دانشگاهی برای دانشجویان دانشگاه ها در حکم الگو هایی برای زندگی هستند.

وی با بیان این که از شاخصه های یک استاد نمونه نباید تنها به ویزگی قوت علمی آن توجه داشت، افزود: متاسفانه بسیاری از اساتید محترم به صورت تک بعدی رشد می کنند و بلوغ اجتماعی و فرهنگی را در آن ها شاهد نیستیم.

فعال دانشجویی دانشگاه زنجان عدم برنامه ریزی درست مسئولین فرهنگی کشور را یکی از عوامل ایجاد کننده این آسیب دانست و افزود: مسئولین ما از تربیت فرهنگی و اجتماعی یک استاد غافل شده اند، در حالی که اساتید ما نیاز مبرم به تربیت فرهنگی دارند.

وی افزود: نحوه تعامل فرهنگی و اجتماعی اساتید با دانشجویان اگر از قدرت علمی آن ها مهم تر نباشد، اهمیت کمتری ندارد. ولی باید اعتراف کرد که بسیاری از این عزیزان تک بعدی رشد کرده اند و تعامل اجتماعی را بلد نیستند.

چودکی در ادامه تصریح کرد: نباید انتظار داشت که دانشجو ها از اساتید الگو بگیرند در حالی که بعضی از این بزرگواران حرف زدن اصولی و مودبانه بلد نیستند، چه برسد به این که در جایگاه یک الگو باشند.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: