کد خبر:59106 تاریخ انتشار : 1395/9/19-20:25:1
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان
آیا حضور دانشجویان در نماز جمعه تنها به قرائت یک بیانیه خواهد انجامید؟
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، سخنرانی دانشجویان پیش از خطبه های نماز جمعه در زنجان به هفته بعد موکول شد/ باید پرسید که آیا حضور دانشجویان در نماز جمعه تنها به قرائت یک بیانیه خواهد انجامید؟
لینک کوتاه http://zanjan.bso.ir/id/59106

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، علیرغم اخبار منتشر شده در رسانه های استان، سخنرانی دانشجویان پیش ازخطبه های نماز جمعه شهر زنجان، به هفته بعد موکول شد.

چندی قبل، یک منبع آگاه در گفت و گو با نسیم زنجان خبر سخنرانی نماینده دانشجویان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زنجان را تایید کرده بود.

اما امروز در نماز جمعه شهر زنجان اثری از دانشجویان پیش از خطبه های نماز جمعه دیده نشد.

حجت الاسلام عنایت الله شامی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های زنجان شامی توضیحاتی پیرامون چرایی عدم سخنرانی نماینده دانشجویان در نماز جمعه زنجان ارائه کرد.

وی با بیان این مطلب که از ابتدا نیز قرار بر سخنرانی نماینده دانشجویان نبود تصریح کرد: قرار بود تا به مناسبت ۱۶ آذر، بیانیه ای توسط یکی از دانشجویان پیش از نماز جمعه قرائت شود.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای زنجان با بیان این نکته که چهارشنبه ها برنامه نماز جمعه بسته می شود افزود: متنی که تهیه شده بود، دیر به بنده ارائه شد و امکان قرائت بیانیه در نماز جمعه امروز به وجود نیامد.

شامی با اشاره به اینکه زمان مشخصی برای قرائت بیانیه دانشجویان مشخص نشده است، خاطرنشان کرد: تصمیم گیرنده اصلی در این رابطه ستاد نماز جمعه می باشد و قرائت بیانیه نیز به هفته های آینده موکول شد.

حال باید دید که آیا مسئولین محترم ستاد نماز جمعه زنجان در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب تدابیری را مبنی بر سخنرانی هفتگی دانشجویان در نماز های جمعه خواهند اندیشید و یا این که حضور دانشجویان در نماز جمعه تنها به قرائت یک بیانیه خواهد انجامید؟

انتهای پیام/

نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: