کد خبر:60466 تاریخ انتشار : 1395/9/28-14:52:7
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان خبر داد
برگزاری ویژه برنامه 9 دی در حسینیه اعظم زنجان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری ویژه برنامه 9 دی در حسینیه اعظم زنجان خبر داد.
لینک کوتاه http://zanjan.bso.ir/id/60466

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان به نقل از موج رسا، سید سعید حسینی اظهار داشت: همزمان با روز پنج شنبه ۹ دی ماه سال جاری، ویژه برنامه ۹ دی در زنجان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه این برنامه از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز می شود، تصریح کرد: با هماهنگی های به عمل آمده این مراسم همچون سال های گذشته در حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه علاوه بر ویژه برنامه ۹ دی، نشست های بصیرتی نیز در محل حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: سخنران مراسم نیز مشخص شده است و در مراحل نهایی هماهنگی را طی می کند.

حسینی با اشاره به اینکه در مساجد، تکایا و مدارس برنامه های استکبار ستیزی برگزار می شود، ادامه داد: حماسه ۹ دی پاسخی به توطئه بسیار پیچیده و نرم دشمنان بود که مردم به صحنه دفاع از نظام اسلامی آمده و توطئه های دشمنان را خنثی کردند.
*۹ دی افتخاری در دفتر مردم زنجان بود.

وی گفت: مردم زنجان در سال ۸۸ با حضور در صحنه حماسه‎ ای دیگر را در دفتر افتخارات خود ثبت کرده و در سالروز این حماسه بزرگ بازهم مردم در صحنه خواهند بود.

این مسئول در چنین روزی همه توطئه‎ های دشمنان علیه نظام اسلامی خنثی و آرزوهای استکبار جهانی به ویژه آمریکا برای ساقط کردن نظام اسلامی به زباله‌ دان تاریخ پیوست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ۹ دی حماسه ‌ای بی‎نظیر و باشکوه از سوی مردم ایران در تاریخ نظام اسلامی محسوب می ‎شود، خاطرنشان کرد: باید چنین حرکت‎هایی برای تداوم راه انقلاب اسلامی با برگزاری بزرگداشت ۹ دی ادامه یابد.


* بازگویی توطئه‎های استکبار جهانی در فتنه سال ۸۸
حسینی بر ضرورت بازگویی توطئه‎ های استکبار جهانی علیه نظام اسلامی در فتنه سال ۸۸ تأکید کرد و گفت: برگزاری این مراسم موجب تبیین اهداف دشمنان به مردم می ‎شود.

وی با بیان اینکه بزرگداشت حماسه ۹ دی در مرکز استان و شهرستان ‌های مختلف در سال جاری برگزار می ‎شود، تشریح کرد: این مراسم در بخش‎ ها و روستاهای مختلف استان نیز برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه مردم ایران همواره دل در گرو ولایت دارند، افزود: امسال نیز با حضور گسترده خود در این مراسم مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی می‎کوبند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه حماسه۹ دی ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت و رهبری است، افزود: مردم در۹ دی ماه سال ۸۸ با حضور پرشور خود به دشمنان نظام و انقلاب ثابت کردند که همیشه پشتیبان نظام و رهبری هستند.

وی اظهار داشت: استکبار به سر کردگی آمریکا برای سال ۸۸ فتنه انگیزی و برنامه ریزی می کرد و در روز عاشورا خشم مردم را بر انگیختند چرا که در این روز به امام حسین(ع) و شهدای کربلا و نظام توهین شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: مردم با حضور خود در ۹ دی ماه حماسه ای بی بدیل رقم زدند و در این میان مقام معظم رهبری با بصیرت و مدیریت مدبرانه خود مردم را هدایت کردند.

حسینی به حماسه بی بدیل ۹ دی سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: این حماسه اقتدارنظام جمهوری اسلامی ایران را تثبیت کرد و امروز هم باید مردم پشتوانه محکمی برای نظام باشند.

وی یاد آورشد: در این میان هدایت ها و تدابیر رهبری ویژگی دیگر این حماسه بود و این روشنفکری مقام معظم رهبری بود که برنامه های شوم دشمن را در نطفه خفه کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان یاد آورشد: در روز ۹ دی جوان و پیر در خیابان ها بودند و با این حرکت گسترده خود به دشمن نشان دادند که مدافع امام و انقلاب هستند که در این میان نسل سوم حضور بسیار گسترده دراین روز داشت.
*بصیرت مردم حماسه ۹ دی را رقم زد

حسینی گفت: بصیرت و غیرت دینی مردم، وحدت و هدایت های رهبری و به ویژه اهل بیت(ع) و عاشورای حسینی بود که حماسه بزرگ نهم دی را رقم زد.

وی به برنامه های روز ۹ دی ماه در استان زنجان اشاره کردو افزود: برگزاری سخنرانی در حسینیه اعظم زنجان،سخنرانی در مدارس، به صدا درآمدن زنگ بصیرت در مدارس و دیدار با ائمه جمعه، توزیع برو شور و نصب بنر در خصوص تبیین حماسه ۹ دی ماه در سطح شهر و شفاف سازی و تبیین فتنه سال ۸۸ توسط رسانه ها از برنامه های مهم این ستاد است.

وی به اهداف تشکیل ستاد ۹ دی در زنجان اشاره کرد و افزود: توجه به لایه های پیدایش و ظهور حماسه ۹ دی، پرهیز از سطحی نگری، تبیین ابعاد و پیامدهای داخلی و خارجی ۹ دی، شیوه های براندازی جنگ نرم دشمنان در سطح جهان، بصیرت افزایی جوانان نسبت به فتنه ها ی دشمن و نشان دادن نقش رسانه های غربی در این فتنه از جمله اهداف تشکیل این ستاد است.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ابراز کرد: در روز ۹ دی ماه حق بر باطل پیروز شد و باید این موفقیت بزرگ در جامعه به خوبی شفاف شود و در این میان رسانه ها رسالت بسیار بزرگی را بر دوش دارند.

انتهای پیام/
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: