اساتید بسیجی دانشگاه های زنجان با صدور بیانیه ای نسبت به سخنان رئیس جمهور در راهپیمایی 22 بهمن معترض شده و تاکید کردند:خود جناب رئیس جمهور تا چه حد به مردم و به جوانان در عمل اعتماد کرده است؟
استاندار زنجان در دانشگاه زنجان گفت: از آغازین روز ورودم به استان زنجان با رئیس کل دادگستری جلسه گذاشتم و همچون شما معتقدم این قرارداد بدتر از ترکمانچای است.
اسدالله درویش امیری در پرسمان پیشرفت دانشجویی و در دانشگاه زنجان با بیان اینکه یک کارگروه زنان فرهیخته داریم گفت: معتقدم هر پست و شغلی زیبنده زنان جامعه اسلامی نیست.
رئیس کل دادگستری استان زنجان پرسمان پیشرفت دانشجویی که به همت قرارگاه شهید احمدی روشن برگزار شد گفت: در 15 سال اخیر در زنجان، هیچ دانشجویی را به جرم صحبت و ارائه آزادانه نظرات(البته بدون وجود شاکی و بدون توهین) فراخوانی نکرده ایم.
رئیس کل دادگستری استان زنجان پرسمان پیشرفت دانشجویی که به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان برگزار شد گفت: متاسفانه ناکارآمدی سیستم بانکی کشور باعث بسیاری ازجرایم می شود.
طوری از ارتش شاهنشاهی یاد می کنند و آن را ژنرال منطقه می دانند که انگار نه انگار در زمان امپراطوری همین ژنرال پوشالی بود که بحرین به عنوان قطعه ای ارزشمند از این خاک پرگهر جدا و تقدیم انگلیسی ها گردید.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اگر امروز کارخانه ها خوابیدند و تعطیل می شوند مشکل اینجاست که ما مدیریت نداریم؛ نه اینکه امکانات نداریم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دانشگاهیان با وحدت، نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان از برگزاری جشن بزرگ انقلاب در این دانشگاه خبر داد.
بسیج دانشجویی استان های آذری نشین در بیانیه ای در خصوص واقعه تاریخی 19 ژانویه بیانیه ای تاکید کردند: 19ژانویه برای همیشه به نام «روز آذری های مسلمان جهان» ثبت شده است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: ترامپ اعلام کرده این آخرین باری است که تعلیق تحریمهای هسته‌ای را تمدید می‌کند و هدف این ادعای مضحک، صاف کردن جاده مذاکره مجدد پیرامون برجام است.
بسیج اساتید دانشگاه زنجان در بیانیه ای با اشاره به وقایع اخیر کشور تاکید کرد: مسئولان در پیشبرد اقتصاد مقاومتی کم کار کرده اند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان در بیانیه ای تاکید کرد: از قوای سه گانه علی الخصوص مسئولان دولتی خواستاریم تا بجای افزایش قیمت حامل های انرژی، حذف یارانه مردم نیازمند و مستضعف و کوچک سازی سفره این ملت فداکار همیشه در صحنه، فکری اساسی برای معیشت مردم کنند.
طومار مردمی مطالبات اقتصادی به همت بسیج دانشجویی زنجان نوشته شده و مردم زنجان با امضای این طومار، بر خواسته های مطرح شده تاکید کردند.
یکی از حاضرین تریبون آزاد که به همت بسیج دانشجویی استان زنجان در شهر زنجان برگزار شد، اظهار داشت: اگر مردم امروز اعتراض می کنند به دلیل این است که به آنها ظلم شده است.
پویش مردمی «مردم گله مندند اما هوشیار» به همت بسیج دانشجویی استان زنجان آغاز به کار کرد.
تشکل های دانشجویی در گفتمان سازی از قابلیت هایی برخوردارند که عمق و ریشه دار بودن آن از سایر بازیگران مانند رسانه بیشتر و بادوام تر است.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به تمدید سومین دوره جشنواره استانی هنری دانشجویی «ققنوس» تصریح کرد: این جشنواره تا 15 دی ماه تمدید شده است.
عضو سابق شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان گفت: سالانه چندین هزار میلیارد تومان از بیت المال صرف امور فرهنگی این کشور می شود؛ اما نمیدانیم این هزینه های هنگفت دقیقا در کجا می رود که هیچ خبری از بهبود وضعیت فعلی نمی بینیم.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در پرسمان پیشرفت دانشجویی گفت: در سال گذشته 6000 نفر گردشگر خارجی از این گنبد بازدید کردند که این آمار در سال 91، 980 نفربوده است و عملا پیشرفت 6 برابری داشتیم.
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان از برگزاری سومین جلسه پرسمان پیشرفت دانشجویی با حضور مدیر کل میراث فرهنگی زنجان خبر داد.
فائزه هاشمی رفسنجانی در جمع دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: از روحانی انتظار این بود تا در دوره دوم وزیر زن داشته باشد.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان با اشاره به اکران مستند قائم مقام در این دانشگاه گفت: اکران قائم مقام، روز دوشنبه 4دی ماه ساعت 15:15 در سالن سهروردی این دانشگاه صورت خواهد گرفت.
مدیرکل صداوسیمای زنجان در جمع دانشجویان دانشگاه های زنجان گفت: در آخرین نظرسنجی ما حدود 80 درصد مخاطب شبکه اشراق بودند که این آمار در زنجان حدود 68درصد و در شهرستانها حدود 80 و در روستاها حدود 90 درصد بیننده شبکه اشراق بوده اند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه فتنه 88 ادامه پروژه انقلاب مخملی بود اظهار داشت: 9 دی کشور را از امواج متلاطم فتنه به ساحل امن هدایت کرد.
گردهمایی بزرگ حماسه مردمی به همت بسیج دانشجویی در زنجان برگزار می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان به همراه 29 بسیج دانشگاه آزاد از سراسر کشور طی نامه ای ای به رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد تاکید کرد: حقیقتا از اینکه به صراحت اعلام فرمودید« کشتیبان را سیاستی دیگر آمده» بسیارخرسندیم‌.
جالب است كه تجربه آزادي هايي از اين قبيل در جوامع اومانيستي، با ظهور عيني هدونيسم و هيپي گري، با لذت فراوان براي افراد اما رضايت اندك و بلكه نارضايتي و شكست براي ايشان و اجتماع بزرگتر همراه بود. به گونه اي كه اين قبيل آزادي ها در تجلي فردي و اجتماعي خود، مانع از رشد و توسعه انساني افراد و جامعه بزرگتر ايشان مي گشت.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با اشاره به اقدام رئیس جمهور امریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: عنان ترامپ در دست حلقه صهیونیسم رها شده است.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، ابراز کرد: به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت اسرائیل نقض آشکار قطعنامه های بین المللی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه های ابهر و خرمدره در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام رئیس جمهور امریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تاکید کردند: انتقال پایتخت اسرائیل به قدس، موجب تسریع در فرآیند آزادسازی فلسطین خواهد شد.
در بررسی هایی که همیشه در تاریخ جنبش دانشجویی صورت می گیرد به دلیل تبلیغ ها و دستکاری های تاریخی مغرضانه همیشه جعل هایی صورت می گیرد که باعث ایجاد خلل در بررسی های تاریخی می گردد.
متاسفانه در دهه ی هشتاد شاهد چرخش زیادی در مواضع بخشی از جنبش دانشجویی شاهدبودیم به گونه ای که شعار جنیش دانشجویی از عدالت خواهی به آزادی خواهی تغییر نمود و اسلام گرایی ناب جای خود را به رگه هایی از سکولاریسم و پلورالیسم دینی ستیزی به تساهل وحتی مذاکره با امریکا داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در اعتراض به اهانت به جایگاه والای زنان و نگاه کالایی به زن در نمایشگاه خودرو تهران بیانیه ای صادر کرد.
نماینده اسبق مردم تبریز در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه من سینه چاک برجام، اشخاص و یا جریانات نیستم گفت: یکی از اشتباهات رجال اصلاح طلب ما این بود که تصور کردند تحفه برجام تحفه ای است که هر کسی به سمتش برود آینده خود را تامین کرده است.
نماینده اسبق مردم تهران در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه برجام یک کودک ناقص الخلقه است گفت: حسن روحانی نیز امروز توانایی دفاع از آن را ندارد.
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان با بیان اینکه اقتصاد ما بر خلاف ادعاهای مسئولین عملا اقتصادی سرمایه داری است گفت: مردم عادی روز به روز زیر چرخ های توسعه له می شوند.
مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از برگزاری سومین دوره جشنواره استانی هنری دانشجویی با عنوان ققنوس در سال جاری خبر داد.
نخستین گردهمایی ادوار بسیج دانشجویی استان زنجان با سخنرانی دکتر محسن افشارچی ریاست اسبق دانشگاه زنجان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ابهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط این مجموعه دانشجویی به نفع زلزله زدگان کرمانشاه گفت: مجموعا به ارزش حدودا 20 میلیون تومان هدایای نقدی و غیر نقدی در دانشگاه آزاد ابهر جمع آوری و ارسال کردیم.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان طی بیانیه ای در واکنش به سخنان سخیف و بی پایه ی رئیس جمهور آمریکا علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ادعای رئیس‌جمهور بار دیگر این واقعیت را به اثبات می‌رساند که آمریکا طرف مذاکره قابل‌اعتمادی نیست
در بیانیه ای پیرامون سناریو چینی در خصوص برجامها تاکید کرد:هدف اصلی سناریوی آمریکای( برجام ها) قطعازمینه‌سازی برای نفوذ ومهار قدرت منطقه ای جمهوری اسلامی ایران می باشد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان در بیانیه ای پیرامون نقض روح و جسم برجام از سوی آمریکا و تحریمهای جدیدش علیه ایران تاکید کرد: مهمترین دلیل اعمال تحریم های جدید از طرف دولت آمریکا تضعیف نهادهای انقلابی و ایجاد شکاف در جامعه می باشد ...
کارگاه نقد عملکرد اقتصادی دولت یانزدهم در دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم استان درتعطیلات نوروز خبر داد.
سخنرانی دکتر حسن عباسی در اختتامیه چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با موضوع عصر سیاست درهای بسته برای استقلال اقتصادی
با حضور حسن عباسی؛ رئیس اندیشکده یقین،اختتامیه جشنواره ملی افسران جنگ نرم در زنجان برگزار شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از سخنرانی حسن عباسی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم خبر داد.
مسؤول برگزاری چهارمین دوره جشنواره افسران جوان جنگ نرم گفت: حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین در مراسم اختتامیه جشنواره افسران جوان جنگ نرم سخنرانی می‌کند.
با توجه به درخواست متعدد به عمل آمده از طرف دانشجویان و هنرمندان و به منظور ایجاد فضای رقابت بیشتر برای شرکت کنندگان سراسر کشورفراخوان جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم تا تاریخ 30 دی ماه تمدید شد.
با توجه به درخواست متعدد به عمل آمده از طرف دانشجویان و هنرمندان و به منظور ایجاد فضای رقابت بیشتر برای شرکت کنندگان سراسر کشورفراخوان جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم تا تاریخ 30 دی تمدید شد.
فراخوان مقاله
خسروی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان، اظهار داشت: از شما امام جمعه محترم تقاضا داریم در پاسخ به در خواست رهبر انقلاب که قطعا خیر و برکات فراوانی در این حرکت نهفته است لبیک گویید و موجبات حضور نمایندگان تشکلهای انقلابی را در پیش از خطبه های نماز جمعه فراهم کنید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.
دبیر قرارگاه احمدی روشن در گردهمایی بزرگ انقلابیون جوان اظهار داشت: رشد علمی کشور نیازمند یک استراتژی جهادیست.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان در گرهمایی بزرگ انقلابیون جوان گفت: پنج ماه است پیگیر سخنرانی در نماز جمعه هستیم.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان در گردهمایی انقلابیون جوان، گفت: امروز جمله با عمق جان پشتیبان ولایت فقیه باشید، را فهمیده ایم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه دست هایی در پس پرده انتخابات و فتنه 88 وجود داشت تا زمینه فروپاشی نظام را فراهم کند، گفت: فتنه 88 خسارت بزرگ و سنگینی به نظام وارد کرد.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان، اظهار داشت: مسئولین در قبال فتنه 88 نباید سکوت کنند.
حاتمی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: اقتصاد دانش بنیان علاج بهبود وضعیت نابسامان صنعت در کشور است.
رئیس بسیج سازمان دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه ارسال نامه به ترامپ برای تحریم ایران با کدام اصول اعتقادی، اخلاقی مطابقت دارد، گفت: نامه فتنه‌گران به ترامپ خیانت و وطن‌فروشی بوده است.
امروز که با درس نگرفتن از تاریخ و به تجربه ی خودتان در پیشگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفتید "اشتباه کردم" جا دارد در پیشگاه ملت هم به اشتباه خود درباره ی اعتماد به آمریکا اعتراف کنید، اصول سیاست خارجه را به اصول سیاست خارجه امام بازگردانید و از مردم برای این اعتماد به شیطان با آن همه پیشینه ، دغدغه و دلواپسی پوزش بطلبید و جوابگو باشید.
علی رستمی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: لازم است مسئولین خط مشی خود را در قبال وقایع 88 شفاف سازند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از برگزاری گردهمایی بزرگ انقلابیون جوان زنجان خبر داد.
سالار حدیدی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: فتنه گران پس از عاشورای ۸۸ اندک اعتبار خود را نیز از دست دادند.
نماینده هیات های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور از برگزاری طرح یاس در دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، بسیج کارکنان دانشگاه زنجان به مناسبت فرارسیدن ۹ دی ۸۸ بیانیه ای صادر کرد.
هفته ها از توصیه رهبر معظم انقلاب درباره حضور دانشجویان برای سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه گذشت و تریبون نمازجمعه بسیاری از شهرها در اختیار دانشجویان قرار گرفت. ولی در استان زنجان، هیچ خبری نیست و علیرغم پیگیری های مکرر تاکنون به این گفته رهبر انقلاب جامه عمل پوشانده نشد.
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان از برگزاری ویژه برنامه نه دی در دانشگاه زنجان خبر داد.
مسئول روابط عمومی دانشگاه زنجان از حضور دانشگاه زنجان در هفدمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور خبر داد.
حسین نجفی جامعه شناس جبهه انقلاب، اظهار داشت: اگر هنر روزی صرفا بازتاب احساسات ، ذوق و قریحه هنرمند تلقی می شد،ولی امروزه این تصور به محاق رفته است و هنر، شکل دهنده زندگی بشر شده است.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: سهم خواهی سیاسی سران فتنه و تلاش برای به قدرت رسیدن به هر قیمتی سرآغاز تمامی اغتشاشات در آن زمان بود که کشور را برای مدتی درگیر یک بحران تاریخی کرد.
علیرضا گرایی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: اقتصاد ربوی دستاورد نفوذ اقتصاد کاپیتالیستی در کشور بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جامعه اسلامی و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان به همراه ۶۵ تشکل دانشجویی از سراسر کشور با صدور بیانیه ای نسبت به توافقنامه پاریس اعتراض کردند.
امیرحسین شکوری عضو بنیاد ملی نخبگان کشور، اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند دانشجوی انقلابی پیشتاز در عرصه علم است، نه بیسوادان مدعی انقلابی گری.
مدیر اجرایی نهاد رهبری دانشگاه زنجان به تشریح برنامه های نهاد رهبری دانشگاه زنجان ویژه ایام ۹ دی پرداخت.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان، اظهار داشت: مسئولان نباید از انتقاد کردن و شنیدن انتقادات دانشجو هراس داشته باشند.
گرایی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: علاج دردهای اقتصادی جامعه در بیرون از کشور نیست.
رضا حسنی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: مهم ترین عامل طلاق در کشور، ضعف زوجین در مهارت های ارتباطی است.
ابوالفضل محسنی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: دانشجو نباید در برابر مشکلات جامعه منفعلانه عمل کند.
علی رستمی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: متاسفانه خلاقیت در اداره دانشگاه های کشور، جایی ندارد.
حسین نجفی جامعه شناس جبهه انقلاب، اظهار داشت: دخالت بی هنران و سیاستمداران در عرصه هنر، آن را به ابتذال کشانده است.
جودکی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: ادعای برخی از مسئولین مبنی بر بهبود وضعیت فرهنگی دانشگاه ها، گزافه ای بیش نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، اولین سالگرد درگذشت آیت الله محمد شجاعی در زنجان برگزار می شود.
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جشن شکوه هجرت به مناسبت سالروز میلاد پیامبر مهربانی ها حضرت محمد مصطفی (ص) در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، فیلم سینمایی سیانور در دانشگاه زنجان اکران می شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری ویژه برنامه 9 دی در حسینیه اعظم زنجان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، دومین نشست پژوهشی امنیت اطلاعات در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می شود.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: قطب بندی سیاسی، کشور را دچار بحران اجتماعی می کند.
مسئول علمی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت در عین ویژگی های مثبت، دارای اشکالاتی جدی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، چهاردهمین جلسه از سلسله جلسات تفسیر موضوعی قرآن کریم در مسجد امام محمد باقر (ع) زنجان با حضور پرشور مردم شهر زنجان برگزار شد.
چهاردهمین جلسه تفسیر قرآن کریم راه روشن با موضوع سبک زندگی اسلامی در محل مسجد امام محمد باقر علیه السلام با حضور حجت الاسلام و المسلمین دولابی و مداح اهل بیت حاج مهدی رسولی برگزار شد.
محمد جواد حسنلو فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: جایگاه پژوهش در دوران کارشناسی نادیده گرفته شده است.
اخیرا خبری در رسانه های کشور مبنی بر تاراج خاک قابل کشت کشور توسط عده ای منتشر شد و مسئولین محترم کما فی السابق در خواب زمستانی به سر می برند!
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، چهاردهمین جلسه از سلسله جلسات تفسیر قرآن کریم (راه روشن) با حضور حجه الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم (دولابی) برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، تیم اندیشه از دانشگاه زنجان نایب قهرمان مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران شد.
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان و عضو بنیاد ملی نخبگان، اظهار داشت: مسئولین کشور در قبال نقض برجام سکوت نکنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مسابقه خاطره نویسی اردوهای جهادی سال 1395، توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، ثبت نام شانزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، یتیم خانه ایران در دانشگاه علوم پزشکی زنجان نیز اکران شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جشن هفته وحدت در دانشگاه زنجان برگزار شد.
نایب قهرمانی تیم اندیشه (فعالین بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان)
جودکی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: عده ای از اساتید دانشگاهی علیرغم رشد علمی از رشد اجتماعی و فرهنگی بی بهره مانده اند.
کاظمی فعال فرهنگی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: سخنرانی دانشجویان در نماز جمعه در راستای روشنگری است.
منتخب مسابقات رباتیک کشور، اظهار داشت: در کشور ایران صرفا هر ساله در مسابقات استانی و کشوری یک سری ربوکاپ و ربات ساخته می شود و بعد از مسابقات بدون هیچ پشتوانه ای از جمله یافتن سرمایه گزار یا تولید انبوه یا حتی استفاده از این استعدادها و یا موارد ساخته شده به حال خود رها می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، سخنرانی دانشجویان پیش از خطبه های نماز جمعه در زنجان به هفته بعد موکول شد/ باید پرسید که آیا حضور دانشجویان در نماز جمعه تنها به قرائت یک بیانیه خواهد انجامید؟
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های استان زنجان، اظهار داشت: قرار بود در نماز جمعه بیانیه خوانده شود نه سخنرانی/ قرائت بیانیه نیز به هفته های آینده موکول شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، جلسه اخلاق با حضور استاد مجاهدی در دانشگاه زنجان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان، اظهار داشت: دولت ما به جای اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی سه سال، سرمایه های کشور را فدای برجام کرد.
عباس قربانی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: ای کاش به جای اتلاف وقت برای خرید هواپیماهای لوکس، به فکر ناوگان فرسوده بودید!
حسین نجفی جامعه شناس جبهه انقلاب، اظهار داشت: رشد تشکل های دانشجویی بر پایه عقلانیت است نه تعصبات و احساسات بی پایه.
حسنی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: کارنامه فرهنگی این دولت همانند دولت های قبلی قابل قبول نبوده است.
کاظمی فعال فرهنگی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: کاهش تعامل و هم فکری در بین تشکل ها زنگ خطری برای دانشگاه ها است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان، اظهار داشت: وابستگی فکری جنبش دانشجویی را به بیراهه می برد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، گردهمایی جوان مومن و انقلابی در دانشگاه پیام نور زنجان برگزار شد.
امروز همگان، ایران را به عنوان کشوری مقتدر و نماد استکبارستیزی در دنیا می شناسند که با استقلال به پیشرفت های همه جانبه علمی، اقتصادی و سیاسی دست یافته است.
16 اذر روز تبلور آرمان خواهی دانشجویان است و هیچ گاه رشادت ها و فداکاری های دانشجویان آرمانخواه از یاد و خاطره ها فراموش نخواهد شد.
برجام عبرت جدیدی نیست؛ عبرت مکرری است که به جهت فراموش کردن تاریخ معاصر خویش که ورق به ورق آن سیاهه ی جنایات آمریکاست، دوباره تکرار شد.
اکبر اعلمی در دانشگاه زنجان، اظهار داشت: برجام حقیقتی تلخ بود/ هم در دولت خاتمی، هم احمدی نژاد و هم روحانی همواره از دولت ها انتقاد کردم.
مسئول فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به اینکه راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات مصداق عمل به اقتصاد مقاومتی است، گفت: موضوع راه‌اندازی این شبکه یکی از محورهای برگزاری جشنواره افسران جوان جنگ نرم است.
سید محمد موسوی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: 16 آذر روز تبلور آرمان خواهی، استقلال طلبی و آزادی خواهی دانشجویان است.
نجفی مسئول واحدخواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان: دولت به جای ماله کشی برجام، نقض آن توسط آمریکا را در جوامع بین المللی پیگیری کند.
مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان اظهار داشت: دل بستن به برجام به منزله تکیه بر دیواری شکسته بود./ دولت و مجلس در قبال نقض برجام موضع گیری کند.
جانشین مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از برگزاری گردهمایی بزرگ "جوان مومن و انقلابی" خبر داد.
سیدمحمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش 16 آذر؛ از حقیقت تا هیاهو در دانشگاه زنجان اظهار داشت: امروز غربزده های علاقمند به آمریکا شده اند مدعیان ۱۶ آذر!
قائم مقام بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: مصلحت اندیشی، دولتی شدن و از دست دادن استقلال فکری و عملی آفت جنبش دانشجویی است.
علی رستمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان از برگزاری اولین کرسی نظریه پردازی علمی با موضوع جنبش دانشجویی در دانشگاه زنجان خبر داد.
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان در سیزدهمین جلسه تفسیر قرآن کریم(راه روشن) اظهار داشت: انگار آمریکا باید سرمان را ببرد تا عده ای در داخل کشور بپذیرند که برجام نقض شده است!
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، تریبون آزاد دانشجویی با موضوع " اقتصادی" در دانشگاه زنجان برگزار می شود.
به مناسبت نزدیک شدن به روز دانشجو، همایش از حقیقت تا هیاهو توسط جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان در سالن همایش های غدیر دانشگاه زنجان برگزار می شود.
شبنم بابالو فعال دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان، اظهار داشت: مهم ترین آسیب جنبش های دانشجویی، نبود وحدت و یكپارچگی در بین آن هاست .
زهرا طالقانی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان، اظهار داشت: خودسازی در تمامی زمینه ها از مهمترین رسالت های جنبش دانشجویی است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان، اظهار داشت: ساحت دانشگاه، امروز مورد هجوم دانشجو نمایانی شده است که فحاشی، توهین و توحش سیاسی از نمونه های بارز این جریان می باشد.
مسئول بررسی و تحلیل سیاسی واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: مهم ترین آسیب جنبش دانشجویی عدم هماهنگی و نبود یک ساختار درست در آن هاست.
تریبون آزاد دانشجویی با موضوع " دغدغه ها و مطالبات دانشجویان از حاکمیت" در دانشگاه زنجان برگزار می شود.
مسئول بررسی و تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان، اظهار داشت: بسیج می بایست در عرصه های علمی به سمت تولید دانش حرکت کند.
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: وابستگی فکری وعملی به جناح های سیاسی، استقلال فکری وعملی جنبش دانشجویی را سلب می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، یتیم خانه ایران روز یکشنبه 14 آذر ماه در دانشگاه زنجان اکران می شود.
عضو شورای مرکزی بسیج د انشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: بسیج جزو تاثیر گذارترین نهاد ها وسازمان ها در بخش فرهنگ است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، اظهار داشت: بسیج در ایجاد رابطه صنعت و دانشگاه باید فعال باشد.
علیرضا گرائی فعال دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: نگاهی که پیامبر به سلمان و عمار داشتند، در بسیج متبلور شد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان اظهار داشت: بزرگترین عذاب پیامبران، جهل و نادانی مردم زمانشان بوده است.
مسئول واحد خواهران دانشگاه آزاد زنجان، اظهار داشت: استفاده از کالاهای ایرانی حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی است.
محسن رضایی در جمع فرماندهان، پیشکسوتان و نخبگان بسیج زنجان اظهار داشت: نیازمند روحیه انقلابی و تفکر بسیجی در جامعه هستیم.
محسن رضایی در همایش شکوه پایداری در زنجان، اظهار داشت: عده‎ای می‎خواهند بسیج را خانه‎نشین کنند/ فرمول بسیج باید در اقتصاد و فرهنگ تولید شود.
مسئول معاونت فرهنگی واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان: بسیجی علمدار خودباوری در تولید و توسعه ی علمی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، دانشجویان بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان از خانه سالمندان بازدید به عمل آوردند.
فعال دانشجویی و عضو بنیاد ملی نخبگان دانشگاه زنجان اظهار داشت: تاثیر گذار ترین و بابرکت ترین زمینه برای فعالیت دانشجویی، زمینه علمی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، ششمین یادواره شهید شهریاری در دانشگاه آزاد زنجان برگزار می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: مطالبه گری و توجه به نیازهای اقشار مختلف جامعه، وظیفه بسیج است.
حسین نجفی جامعه شناس جبهه انقلاب اسلامی و فعال دانشگاهی: بسیج با انقلاب اسلامی معنا پیدا می کند و همزاد انقلاب و مبارزات انقلابی است. آنگونه که بسیج در تعین خویش وابسته به انقلاب اسلامی است، انقلاب نیز تولد اش را در از خودگذشتگی و اقدام جسورانه بسیجیان می بیند.
مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان اظهار داشت: نقش بسیج افزون بر دشمن شناسی، تولید علم و جنبش نرم افزاری است.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان از بازدید اعضای بسیج رسانه زنجان از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در ماهنشان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، اعضای فعال بسیج رسانه استان از شرکت دانش بنیان عصر تجارت مجازی افرند بازدید کردند.
بررسی وضعیت نان پخته شده در دانشگاه زنجان و لزوم احداث یک واحد نانوایی سنگک یا بربری در این دانشگاه
مسئول معاونت علمی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: چه تحریم باشیم و چه نباشیم اقتصاد مقاومتی برای کشور لازم است.
مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه زنجان اظهار داشت: امیدواریم تریبون نمازجمعه زنجان در اختیار دانشجویان قرار بگیرد.
فعال دانشجویی دانشگاه زنجان و عضو بنیاد ملی نخبگان کشور: ​تمام ظرفیت بسیج درخدمت مردم انقلاب و اسلام است.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: بسیج تجلی اندیشه آزاد اسلامی در هژمونی مهلک جهان غرب و شرق است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، سی و هشتمین سالگرد هفته بسیج با شعار بسیج، انقلابی و خدمتگزار فرا رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان مراسم عزاداری هیات فاطمیون دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی داستان زنجان اظهار داشت: ایمان پاک بسیجیان، امروز بسیج را از انحراف دور نگه داشته است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان گفت: دانشجویان فعال انقلابی خواستار توجه مسئولین در این زمینه هستند و امیدواریم فضایی در نماز جمعه ها در استان زنجان همانند برخی دیگر از استان ها فراهم شود که بتوان صحبت های جامعه دانشجویی را پیش از خطبه های نماز جمعه به گوش مردم رساند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان نمایش "ردای سرخ خورشید" در سالن همایش های هلال به مدت سه روز برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی لاله های گمنام از کوچه های زنجان گذشتند و در خاک آرمیدند.
مسئول فاوا و فضای مجازی بسیج دانشجویی زنجان از برگزاری مسابقه عکس عاشورایی در ایام سوگواری ماه محرم و اربعین حسینی خبر داد.
مسئول بررسی و تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان اظهار داشت: راهپیمایی اربعین؛ تجلی با شکوه تبری در شیعه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مسابقه کتابخوانی دست های ناپیدا در دانشگاه زنجان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مراسم عزاداری اربعین حسینی امشب بیست و نهم آبان ماه در مسجد دانشگاه زنجان برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، پیکر های پاک هفت شهید گمنام عصر امروز میهمان شهر زنجان خواهند بود.
اقدامات خادمین زنجانی زائران اربعین حسینی/ موکب های زنجانی ها در کربلا و نجف
گرچه به حرکت حماسی پیاده روی اربعین حسینی در روایات ائمه معصومین علیهم السلام تاکید زیادی شده است و در شرایط کنونی جهان از اهمیت غیرقابل انکاری برخوردار است، اما یادمان نرود که زیارت امری مستحب، ولی عمل به قوانین خروج از کشور واجب است و پسندیده نیست که برای عمل به مستحب، واجب را زیر پای گذاشت
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از صدور قرار وثیقه برای بیش از 300 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان به مناسبت مراسم پیاده روی اربعین خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان فیلم یتیم خانه ایران در دانشگاه آزاد زنجان اکران می شود.
با توجه به این که در سال جاری ایام اربعین حسینی مقارن با امتحانات میان ترم دانشگاه های استان شده است، یکی از دغدغه های مهم دانشجویان برای شرکت در این حرکت باشکوه حماسی لطماتی است که به وضعیت درسی و مطالعه آن ها به دلیل وقفه بیش از یک هفته ای این سفر وارد می شود که لزوم اندیشیدن تدابیری از طرف مسئولین دانشگاهیی در این باره احساس می شود.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان اظهار داشت: انتخاب ترامپ یا کلینتون از دشمنی های آمریکا علیه ایران نمی کاهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، فیلم سینمایی بادیگارد در دانشگاه پیام نور زنجان اکران شد.
ویژه نامه سیزده آبان نیز توسط دانشجویان انقلابی دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان انتشار یافت که در محل راهپیمایی و نماز جمعه پخش گردید. در روزهای آتی برنامه ریزی ها برای اردوی بازدید از لانه جاسوسی آمریکا انجام شده است که در صورت همکاری دانشگاه ها برگزار خواهد شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان، گفت: برجام تاکنون وعده برای وعده بوده است/ دولتمردان باید از بدعهدی ها و خصومت آمریکا در طول تاریخ درس بگیرند.
غیبت استاندار جدید زنجان مهندس درویش امیری در راهپیمایی سیزده آبان امسال با اعتراض گسترده دانشجویان و حاضران در راهپیمایی همراه بود.
مسئولین بدانند موضع قدرتمند ملت ایران در قبال استکبار جهانی همان گفتمان انقلاب اسلامی است و هر حرکت تهدیدآمیزی را پاسخی دندان شکن خواهند داد و به فتنه گران اجازه عرض اندام نخواهند داد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان اظهار داشت: روح تشیع سنخیتی با فرهنگ استکبارپذیری ندارد.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان، در اقدامی ارزشمند، غرفه هایی برای کودکان برپا کرد.
آن سوی دیگر اینکه استکبار فقط اشاره به استکبار جهانی و آمریکا ندارد بلکه امروز ما در درون کشور نیز با استکبار داخلی مواجه هستیم. استکباری که با فساد سیستمی در درون نظام جمهوری اسلامی ایران، ریشه دوانده و نمودی از آن در حقوق های نجومی و اختلاس های میلیاردی فرهنگیان و کذا و کذاست .
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دولت فعلی در عرصه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی عملکرد خوبی نداشته است.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: کسانی که دو قطبی انقلاب و استکبار را به خوبی درک نکرده اند، می گویند دم کدخدا را باید دید/ جوانان مومن و انقلابی حافظ این انقلابند و با هیچ جریان سیاسی تعارف ندارند.
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مستند شب نامه بالاخره با تمامی حاشیه هایی که با خود به همراه داشت در سالن سهروردی دانشگاه زنجان اکران شد‌. اما وقایعی پیش از اکران این مستند پیش آمد که اکران آن را در سایه ابهام قرار داد.
حجه الاسلام والمسلمین روانبخش در دانشگاه زنجان اظهار داشت: ابتدا کسانی که منتقد بودند متهم به نادانی، جهل و دلواپسی شدند اما الان خود مذاکره کنندگان دلواپس شده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، همایش "عهد با کدخدا" با حضور دکتر عبدالله گنجی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود.
محمد حسن قدیری ابیانه در دانشگاه فرهنگیان زنجان، اظهار داشت: لبخند و قهقهه در برجام برای کشور دستاوردی نداشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، فیلم سینمایی رسوایی 2 در دانشگاه پیام نور زنجان به صورت رایگان اکران می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج ذانشجویی از زنجان، مستند "شب نامه" در دانشگاه زنجان اکران می شود.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: ممانعت از اکران مستند "شب نامه" را باید به پای محافظه کاری گذاشت یا اینکه با افشای برخی از حقایق منافع برخی از آقایان به خطر می افتد؟ که اگرخدای نکرده حالت دوم باشد که این کار قطعا خیانت است. در مسند قضاوت نیستیم اما گذشت زمان بسیاری از رازها را برملا خواهد کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مستند "آقای نخست وزیر" در دانشگاه زنجان اکران می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، قطار برنامه های "صرفا جهت ازدواج" در دانشگاه زنجان پس از یک سال توقف، دوباره راه افتاد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مسابقه کتابخوانی "من زنده ام" در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار می شود.
تاسف بر انگیز است که در زنجان، پایتخت شور و شعور حسینی و دیار غواصان دریادل رسوا کننده خیانت های آمریکا، برگزاری یک برنامه دانشگاهی در آستانه روز ملی استکبارستیزی، این اندازه دشواری و سنگ اندازی به همراه داشته باشد.
محمدحسین صفار هرندی در همایش "وعده های کاغذی" در دانشگاه آزاد اسلامی زنجان اظهار داشت: برجام تاکنون وعده سر خرمن بوده است! / هرچه که هست روی کاغذ است و عملا هیچ تغییری را مشاهده نمی کنیم.
حجه الاسلام و المسلمین دولابی در یازدهمین جلسه تفسیر قرآن کریم راه روشن اظهار داشتند: بلای گریبانگیر جامعه ما صرف هزینه های نجومی برای اجناس مارک دار خارجی در عوض خرید کالاهای مشابه داخلی با همان کیفیت است.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان از حضور دکتر صفار هرندی در همایش "عدالت قربانی سازش" در دانشگاه زنجان خبر داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان، در اطلاعیه ای درگذشت ناگهانی دکتر منصوره بلباسی، استاد ریاضیات دانشگاه زنجان را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه های زنجان از مرجع عالی قدر آیت الله حسینی زنجانی در بیت ایشان عیادت به عمل آوردند.
چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم جزئیات جشنواره چهارم را که با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد اعلام کرد
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از آغاز ثبت نام پیاده روی اربعین برای دانشجویان برادر بسیجی استان زنجان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، بهنام حیدری مسئول هیئت فاطمیون دانشگاه علوم پزشکی زنجان، مسئول هیئت های دانشجویی وزارت بهداشت شد.
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، سالار حدیدی به عنوان دبیر انجمن اسلامی دفتر تحکیم وحدت دانشگاه زنجان انتخاب شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان از برگزاری نشست "عاشورا؛ از قیام تا قیام" با حضور حجه الاسلام والمسلمین طائب خبر داد.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های زنجان از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان « ابلیس بزرگ» به مناسبت 13 آبان در زنجان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی زنجان، از فیلم ضدنور به عنوان یکی از فیلم های برگزیده جشنواره افسران جوان جنگ نرم رونمایی رسانه ای شد.
مسئول جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم از رسانه ای شدن فیلم های برگزیده دو دوره جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم خبر داد.
آیت الله حسینی زنجانی در ویژه برنامه آغاز دهه اول ماه محرم در دانشگاه زنجان اظهار داشتند: اولین پیامد تفقه در دین، پی بردن به عیوب خویشتن است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان، اظهار داشت: مواضع انحرافی فرقه ضالّه ی وهابیت و راهکارهای جلوگیری از نفوذ آن باید تبیین، طراحی و عملیاتی شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در برجام مسئولان کشور به وعده هایی دلخوش کردند که گوینده آن قابل اعتماد نیست.
مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه زنجان اظهار داشت: تبعیض های اجتماعی و سوء استفاده مسئولین از بیت المال مردم را آزار می دهد.
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری در دهمین جلسه تفسیر موضوعی قرآن کریم راه روشن اظهار داشت: شاهد اهمال دولت در مقابله با ولنگاری های فرهنگی هستیم/ آیا دولت در کنار واکنش ها و قیل و قال برای لغو چند کنسرت، برای تعطیلی مراکز قرآنی نیز اندکی حساسیت نشان می دهد؟
مطالبات کشاورزان باید در کمترین زمان ممکن پرداخت شود تا در آغاز فصل جدید کشت و فصل پاییز ایشان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم نکنند.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: به لطف مدیریت مسئولین باکفایت، صنعت کشاورزی عرصه جولانگاه دلالان در کشور شده است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان خطاب به دولتمردان اظهار داشت: ادعای حمایت از کشاورزی را دارید، در حالی که به جای پرداخت به موقع پول گندم کاران، مجوز واردات گندم صادر می کنید.
مدیر اجرایی جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم، اظهار داشت: جشنواره افسران جوان جنگ نرم، عرصه معرفی استعدادهای ناب جوانان انقلابی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از زنجان، مردم دیار شور و شعور حسینی با حضور پرشور در کاروان منادیان غدیر ،مشق عشق زدند و به استقبال محرم رفتند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان اظهار داشت: پذیرش توافق نامه FATF به معنای پشت کردن به آرمان های انقلاب اسلامی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان زنجان، ویژه برنامه جشن عید سعید غدیر خم در ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
مسئول علمی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: شاهد کم کاری و کم توجهی دولت برای بسترسازی و حمایت از اقتصاد دانش بنیان هستیم.
مسئول نشریات بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: عدم نظارت صحیح دستگاه های قضایی و دولتی سبب شده است تا برخی کارفرمایان شرکت های خصوصی کارگران را استثمار کنند و مردم کم درآمد روزبه روز زیر چرخ های توسعه بیشتر له می شوند.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشوجیی دانشگاه زنجان در حاشیه سفر وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به زنجان اظهار داشت: امیدواریم سفر وزیر ارشاد به زنجان فقط به افتتاح یک کتابخانه عمومی خلاصه نشود.
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی زنجان از ساخت خانه محروم توسط جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در روستای قره سعید ایجرود خبر داد.
مسئول آموزش بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: ضعف سیستم آموزشی کشور، عامل تلف شدن استعدادها، رواج مدرک گرایی و رشد نجومی نرخ بیکاری است.
قائم مقام مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان از برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه زنجان در ترم جاری خبر داد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از برگزاری اردوی راهیان نور در مناطق جنگی غرب کشور خبر داد.
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی زنجان از اعزام گروه های جهادی دانشگاه های آزاد ابهر و روزبه به مناطق روستایی محروم استان زنجان خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: رشد قارچ گونه بعضی از دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی علیرغم کمبود ظرفیت صنعت یکی از مهمترین عوامل رکود اقتصادی است که دولت برای آن باید چاره ای بیندیشد.
بیانیه اساتید و دانشجویان دانشگاه های استان زنجان در واکنش به عضویت در fatf و حراج های نجومی توسط مسئولان کشوری
تودیع و معارفه مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی متین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان و در جمع صمیمی کارکنان ناحیه دانشجویی برگزار گردید.
مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: همکاری با FATF مسیری بن‌بست برای منافع ملی و امنیت ملی کشور است.
بیانیه واکنش دانشجویان بسیجی استان زنجان در پی لایحه غربی-صهیونیستی دولتی ها برای حقوق کودک
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دولت فعلی در عرصه سیاست خارجی و مبارزه با استکبار جهانی عملکرد خوبی نداشته است.
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از اعزام گروه های جهادی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به روستاهای بزینه رود خبر داد.
کلاس های آشنایی با طب سنتی با حضور استاد قره داغی در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان برگزار شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان اظهار داشت: انتظارمان از استاندار جدید زنجان انتخاباتی نکردن زودهنگام فضای استان و باج ندادن به عناصر فتنه و ضدنظام است
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: علیرغم سخت گیری ها و جدال با دولت قبلی، مجلس در قبال ضعف های زنگنه بی تفاوت است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان اظهار داشت: گفتمان سازی و الگو سازی اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از محوری ترین هدف جشنواره افسران جنگ نرم محسوب می شود.
مسئول چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم جزئیات جشنواره چهارم را که با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد اعلام کرد
امروز که در سایه منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) از پیچ حساس و تاریخی مذاکره با کشور های 1+5 گذر کردیم برخود واجب میدانیم اشاره ای دوباره به بدعهدی های شیطان بزرگ داشته باشیم همچنین نکات مهمی درباره قرارداد برجام و دستاورد های آن وجود دارد که احتراما به استحضار میرسد:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت: انصاری در حوزه اقتصادی و صنعتی کارنامه ضعیفی را از خود ارائه داده است و باید در قبال حجم بالایی از ناکارامدی ها پاسخگو باشد.
افکار عمومی جامعه از اهانت بیزار است و نقد هر چقدر هم صحیح باشد و توانسته باشد پلشتی ها را آشکار سازد، قربانی اهانتی می شود که منتقد برای نقد خود برگزیده است و جامعه دیگر گوشی برای شنیدن اینچنین نقدها نخواهد داشت ...
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: جمشید انصاری باید در قبال پروژه های نیمه کاره عمرانی و صنعتی استان پاسخگو باشد.
بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در نامه سرگشاده ای به رئیس جمهور تاکید کرد: از شما درخواست داریم در انتخاب استاندار آینده زنجان نهایت دقت و امتنان را به خرج داده و فردی را انتخاب نمایید که به دنبال تحقق آرمان های اصیل انقلاب اسلامی باشد ...
مراسم اختتامیه دوره آموزشی خط امام(ره) امروز در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.
مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور اظهار داشت:از بزرگترین نقاط ضعف هاشمی رفسنجانی عدم مقابله با خطاهای نزدیکانش در مسائل مربوط به انقلاب است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان اظهار داشت: اکبر هاشمی باید در قبال سخنان اخیر فائزه هاشمی اعلام موضع کند.
گزارش تصویری هشتمین دوره خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: گفتمان سازی و الگو سازی اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از محوری ترین هدف جشنواره افسران جنگ نرم محسوب می شود.
مسئول چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم جزئیات جشنواره چهارم را که با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد اعلام کرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان اظهار داشت:سکوت مسئولین دولتی در قبال جنایات کشمیر قابل توجیه نیست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان زنجان، مسئولین پایگاه های بسیج دانشجویی استان با رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور دیدار کردند.
گزارش تصویری افتتاحیه هشتمین دوره خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان
مسئول حوزه شهید بهشتی دانشگاه زنجان اظهار داشت: برای انقلابی ماندن باید توانمند بود.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی خط امام(ره) اظهار داشت: مهارت محوری مهم ترین ویژگی دوره آموزشی خط امام(ره) است.
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم افتتاحیه هشتمین دوره آموزشی خط امام(ره) در دانشگاه علوم پزشکی زنجان اظهار داشت: برجام هیچ تاثیری در رفع تحریم ها نداشته است.
مسئول آموزش ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان از برگزاری هشتمین دوره خط امام(ره) در زنجان خبر داد
یادواره شهدای روستای نصیر آباد بخش زنجانرود توسط گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان برگزار شد
میزگرد بررسی نسل کشی مسلمانان کشمیر با حضور فعالین تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان برگزار شد.
دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان زنجان در اعتراض به کشتار مسلمانان مظلوم کشمیر و حقوق بشر غربی بیانیه ای صادر کردند
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی زنجان ، از آغاز اردوهای جهادی خواهران بسیج دانشجویی شهرستان های ابهر و خرمدره خبرداد
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی زنجان از حضور گروه جهادی احمد متوسلیان در روستای ارهان ابهر خبر داد.
سفیر اسبق جمهوری اسلامی در مکزیک و استرالیا با اشاره به امضای قرارداد بانک مرکزی و fatf گفت: بانک مرکزی در حدی نیست که بتواند تصمیم بگیرد ایران از حمایت سپاه قدس، حزب الله و سوریه دست بردارد؛ البته رئیس بانک مرکزی اعلام می کند که چنین تعهدی داده نشده است.
در سال 1340 تصویب شد که تنها کارمندان خارجی و یا اربابان خارجی حکومت، می توانستند نجومی بگیرند و کسی اعتراضی نداشته باشد
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از حضور خواهران بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری ابهر در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.
شورای تبیین مواضع دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان زنجان به مناسبت اولین سالگرد برجام بیانیه ای صادر کرد
جهادگران دانشجو فارغ از همه این قیل و قال ها و صرفا برای رضای خداوند دانا، پای بر محیط روستاهای دور و نزدیک می گذارنند و خدمت به محرومان و مستضعفانی که به فرموده امام امت (ره) صاحبان اصلی این انقلابند را سر لوحه کار خود قرار می دهد.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز تخریب قبور بقیع در هشتم شوال، از مسلمانان خواست تا این اتفاق تلخ را درخاطرات زنده نگه دارند
در پی در گذشت حاج محمود خالقی پور پدر سه شهید دفاع مقدس، ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان پیام تسلیتی صادر کرد
در پی در گذشت حاج محمود خالقی پور پدر سه شهید دفاع مقدس، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان پیام تسلیتی به خانواده آن مرحوم صادر کرد
حجت الاسلام یحیی جهانگیری سهروردی مبلغ بین المللی دین اسلام است که در ماه رمضان در کشور اندوزی حضور داشت و خاطرات جذاب و خواندنی از خود منتشر کرد
به نظر می رسد به جهت ضعف های شدید ساختار فرهنگ سیاسی، کنشهای سیاسی انتخاباتی به شدت به سمت عناصر قدرت و ثروت در انتخابات تغییر یافته است
فراخوان چهارمین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با محوریت اقتصاد مقاومتی از سوی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان اعلام شد
به جرات می توان اذعان کرد که دیدارهای همه ساله رهبر انقلاب و دانشجویان که در ماه مبارک رمضان صورت می پذیرد خاص ترین دیدار رهبری در سال است که می تواند از رابطه همیشه صمیمی رهبر انقلاب و جوانان سرچشمه گیرد.
حجت الاسلام حاج ابوالقاسم با اشاره به اینکه نمی شود هم با مستکبر دست بدهیم و هم حامی مستضعف باشیم بیان کرد: استکبارستیزی لازمه دین داری است و اگر کسی بگوید من دین دارم اما با مستکبر دست داد، دین دار نیست
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان طی نامه سرگشاده ای خطاب به مسئولان استان زنجان تاکید کرد: جهت شفاف سازی افکار عمومی از وضعیت حقوق دریافتی کارگزاران و مسولان ارشد نظام اسلامی، آخرین فیش حقوق دریافتی خود را به صورت داوطلبانه منتشر فرمایید
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: امروز رژیم های عربی و دولت هایی همانند دولت ترکیه ، بیش از هر زمان دیگری در صدد سازش و همکاری های خفت آمیز با صهیونیست ها هستند
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس اعلام کرد: مستضعفان که اکثریت قاطع جهان را تشکیل می‌دهند مطمئن باشند وعده حقتعالی نزدیک است و ستاره نحس مستکبران رو به زوال و افول است
مسئول سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: مردم ما انقلاب کردند تا طعم عدالت و برابری را بچشند اما مسؤلانی در کشور وجود دارند که با دریافت حقوق های نجومی ارزش ها را زیرپا می گذارند
شورای تبیین مواضع دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان زنجان با صدور بیانیه ای به مناسبت یوم الله عظیم قدس تاکید کرد: فلسطین همواره پاره ی تن اسلام است
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان در نامه ای سرگشاده، خواهان انتشار داوطلبانه آخرین فیش حقوقی مسئولان ارشد کشور شد
قرارگاه شهید احمدی روشن در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان با هدف آموزش اقتصاد مقاومتی در بین اعضا تشکیل شد
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان: گفت: نمود مبارزه ملت ایران با استکبار، همه ساله در روز جهانی قدس است.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان با بیان اینکه اغلب تشکل‌های دانشجویی در استان زنجان خواهان انتشار فیش‌های حقوقی مدیران ارشد دولتی استان هستند، گفت: انتشار فیش‌های حقوقی مدیران ارشد استان موجب اعتماد مردم می‌شود.
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان با صدور بیانیه ای، ضمن تسلیت درگذشت سربازان سانحه رانندگی نی ریز، نکاتی پیرامون وضعیت نامطلوب فعلی سربازی و مشکلات موجود در حمل و نقل جاده ای مطرح ساخت
بسیج دانشجویی استان زنجان با تسلیت درگذشت 20 نفر از سربازان حادثه تصادف اتویوس اعلام کرد: اگر بخشی از حقوق های نجومی صرف بهبود وضعیت سربازان می شد چنین حادثه تلخی رخ نمی داد
مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان با اعلام خبر آغاز اردوهای جهادی استان زنجان تصریح کرد: اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان زنجان در تابستان 95 با اعزام 4گروه آغاز گردید.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن اقدام اخیر آل سعود در سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم از وزارت خارجه کشورمان خواست تا سردار سلیمانی پاسخ کوبنده به اقدام آل خلیفه دهد
باید نظام سبک‌ها را براساس الگوی پیشرفت و متناسب با نیازها و تغییرات زمان طراحی کنیم؛ اگر با زمان همراه نشویم بلا شک زمان ما را با خود خواهد برد. پویایی نظام مند بر اساس فرهنگ ناب اسلامی رمز پیشرفت و رمز بقاست.
بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان با صدور بیانیه ای مشترک نسبت به اقدام حکومت آل خلیفه مبنی بر سلب تابعیت شیخ قاسم، اعلام انزجار کردند
دکتر بابک مولایی پیرامون اولویت های اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: حل مشکل وابستگی به نفت نیاز به «شناخت و درک مشترک» نسبت به این پدیده‌ دارد
مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد زنجان گفت: تفکر اقتصاد مقاومتی مبتنی با آموزه هاي اسلامی بوده و در راستاي نفی سلطه غربی است؛ لذا ارائه آن به صورت تئوري و اجرا به صورت عملی درکشور ضروري به نظر می رسد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان طی بیانیه ای در واکنش به حقوق های نجومی مسئولین دولتی مطرح کرد: باید از آقای روحانی پرسید که روز واریز یارانه مصیبت عظماست یا فیش های حقوق های آنچنانی؟!
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان گفت: نسل جوان با مشاهده این فیش های نجومی نباید نسبت به اصل انقلاب بد بین شوند و فقط کافی است یک نگاه هم به فیش های حقوقی مدافعان حرم داشته باشیم.
سفره افطاری ساده و لذیذی که توسط هیات زائرین کربلای شهر زنجان برپا می گردد، نشان از ارج نهادن به کلام رهبری و احیای آیین افطاری ساده برای کمک به روزه داران، بالاخص روزه داران محتاج و نیازمند است.
اسلامی که امام (ره) به ما آموخت، صرف در احکام و اعمال فردی و عبادی محدود نمی شد. این عین تعبیر امام است که فرمود: «ما اسلاممان عبادی و فردی نیست»
واحد خواهران بسیح دانشجویی دانشگاه زنجان در نظر دارد طرح ضیافت مهربان را با محوریت اهدای کتاب به همنوعان روستایی برگزار نماید.
گزارش عملکرد اردوهای جهادی استان زنجان در سال 94 توسط مدیریت سازندگی بسیج دانشجویی زنجان منتشر شد
مقاله آقای دکتر قاسم نباتیان قشلاق نامزد دریافت جایزه مقاله برتر سال 2015 گردید
سوالی که در ذهن هر دانشجو شکل می گیرد، این است که در این آشفته بازار وضعیت شغلی کشور، چه آینده ای در انتظار اوست؟سوالی که پاسخ آن قطعا در این نکته نهفته است که روزگار تضمین وجود شغل، برای فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی به سر آمده است.
تصاویری از سقف فرو ریخته نمازخانه خوابگاه دانشگاه زنجان در شبکه های اجتماعی پخش شد که مسئول روابط عمومی و دبیر شورای صنفی علت این تصاویر را تعمیرات دانستند.
محمد جندقی با اشاره به عدم حمایت کافی دولت از تولید داخل گفت: متاسفانه نتیجه تفکر گره خوردن تحریم به همه زندگی است که امروزه ارج با سابقه را به خاک سیاه نشانده است
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان با صدور پیامی درگذشت پدر شعر انقلاب «استاد حمید سبزواری» را تسلیت گفت
دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان و 54 دفتر دیگر اتحادیه ی جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور از کارگران شلاق خورده آق دره با صدور بیانیه حمایت کردند
از فردا 22 خرداد طرح جمع آوری هدایا و کتاب جهت استفاده در مناطق محروم در دانشگاه علوم پزشکی زنجان آغاز می شود
خانم صدق پور، آقای خوئینی و خانم رضایی به عنوان نفرات برتر مسابقه مطالعاتی طهورا معرفی شدند
حجت الاسلام و المسلمین قهرمانی در جمع نمازگزاران دانشگاه زنجان گفت: از مسئولان دانشگاه انتظار می رود نسبت به امر مهم نماز به خصوص حضور دانشگاهیان در مسجد دانشگاه اهتمام ویژه ای داشته باشند و خود نیز در این امر پیش قدم باشند.
مسئول سابق حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان گفت: عدم توجه کافی به تولیدات داخلی و عدم استفاده از این منابع سبب عقب ماندگی صنعت کشورمان شده است.
محمدی عدم توجه به تولید داخلی و توانمندی درونی را معضل دانست و گفت: عمده مشکلات معیشتی مردم ریشه در این دارد که برای رفع نیازهای معیشتی بر توانمندیهای درونی تکیه نداریم.
شکوری در میزگرد دانشجویی اقتصاد مقاومتی، چگونه اقدام و چگونه عمل گفت: این فئودال ها که با نظام سرمایه داری منفعت خود را بیشتر می بینند و عمریست که خون مستضعفان را به شیشه کرده اند، حال جایگاه خود را در خطر می بینند و دنبال این هستند که با تخریب جلوی این مهم اقتصادی را بگیرند.
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در میزگرد دانشجویی اقتصاد مقاومتی، چگونه اقدام و چگونه عمل گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی، تحقق اقتصاد مقاومتی و تولید ملی است؛ چرا که با توجه به بررسی های به عمل آمده قطعا با کمی همت سیستم اقتصادی موجود قابل اصلاح می باشد
کمالی در در میز گرد دانشجویی اقتصاد مقاومتی، چگونه اقدام و چگونه عمل گفت: این مردم هستند که با همراهی کردن یا نکردنشان با این سیاست، منجر به تحقق و یا شکست آن در عرصه اقدام و عمل می شوند
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان در میزگرد دانشجویی اقتصاد مقاومتی، چگونه اقدام و چگونه عمل گفت: منظور از مقاوم بودن یعنی اقتصاد در برابر تحریم ها و آسیب های خارجی تاثیر ناپذیر باشد و این طرح زمانی اجرایی خواهد شد که مبنا تولید داخلی باشد.
محسنی در میزگرد دانشجویی اقتصاد مقاومتی، چگونه اقدام و چگونه عمل گفت: فرایند اقتصاد مقاومتی بایستی از بخش خصوصی و به کارگیری سرمایه های خوابیده مردم در بانک ها و استفاده این ثروت موجود در طرح های بزرگ عمرانی و ملی که باعث تولید و افزایش سطح رفاه در جامعه می شود آغاز شود.
پس از برگزاری اولین جلسه شورای مرکزی پنجم جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان، عباس قربانی خمسه با کسب اکثریت آرا به عنوان دبیر جدید این تشکل دانشجویی برگزیده شد
مجمع سالیانه و انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان روز گذشته و با حضور اعضای این تشکل دانشجویی برگزار گردید
در پنجمین دوره از مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان زنجان، تیم شهید چمران از دانشگاه زنجان قهرمان شد.
دانشجویان بسیجی زنجانی در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام وقیحانه شادی صدر تاکید کردند که میراث زنجیره ای توهین به سیدالشهداء (ع) از جنبش سبز به فعلیت رسیده است
کاظمی مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی گفت: اردوی جهادی سلامت روز پنجشنبه در روستاهای یوسف آباد، قواق سفلی و قواق علیا با همکاری بنیاد ملی نخبگان و جهاد دانشگاهی انجام شد
اینکه فرزندان آقای هاشمی یکی پس از دیگر دسته گل به آب می دهند شاید یک امر طبیعی برای ملت ایران تبدیل بشود ولی موجب تزلزل جایگاه آقای هاشمی خواهد شد و باید آیت الله هاشمی قدرت کنترل خاندان خود را داشته باشند تا موجب بد بینی مردم به نظام نشوند.
شماره هشتم دو هفته نامه راحیل توسط بسیج دانشجویی دانشگاه روزبه منتشر شد
سردار محمد تقی اصانلو در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان زنجان گفت: اگر دیروز ما برای یک تیر فشنگ مشکل داشتیم و در عملیات فتح المبین و بیت المقدس از سلاح های غنیمت گرفته از دشمن تجهیز می شدیم، امروز از همین زنجان می توانیم خاک اسرائیل را هدف قرار داده و آن گنبد آهنین را با خاک یکسان کنیم
وقتی مجری برنامه از سردار اصانلو برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل آورد، جمعیت 800 نفری درون سالن به احترام این سردار رشید اسلام قیام کردند و ادای احترام نظامی سردار اصانلو به جمعیت تشویق کننده، فضای معنوی و بسیار زیبایی را به وجود آورد.
وجود مراکز تحصیلی متعدد، باعث افت کیفیت شده و با توجه به کمیت بالای خروجی مقاطع تحصیلات تکمیلی، بخش عمده ای ازین افراد از کیفیت تحصیلی بالایی برخوردار نیستند، در حالی که با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در انتظار ایجاد فضای مناسب برای کار هستند.
با حضور سردار محمد تقی اصانلو و با تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم استان زنجان، ویژه برنامه مدافعان حرم در دانشگاه زنجان برگزار می شود
مسئول قرارگاه سایبری ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: شبکه های اجتماعی با فرآیند امپریالیسم فرهنگی تاثیرات مخربی را بر سبک زندگی داشته و آثار مخرب آن به خوبی در جوامع دیده می شود.
امین بیات با اشاره به دیدار اخیر فائزه هاشمی با جمعی از بهائیون گفت: این قبیل رفتارها مصداق بارز دریوزگی طرفدار است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه مهمترین وظیفه و ضرورت امروز بی‌اثر کردن سلاح تحریم است، اظهار داشت: سلاح تحریم با اقدام و عمل بی‌اثر می‌شود نه با لبخند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: همایش «برجام، آب یا سراب» با حضور سعید جلیلی در زنجان برگزار می‌شود.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان در واکنش به اقدامات غیر قانونی کاندیدا ها و مسئولان برگزار کننده کارناوال های تبلیغاتی کاندیدا های اصلاح طلب
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: در برابر دشمنی که اهل منطق نیست و زبانی غیر از تهدید و تحریم نمی شناسد،نباید مردم غیرتمند را ذلیل کرد.
مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی از اعلام نتایج مسابقه کتابخوانی "نامیرا "که در دانشگاههای شهرستان زنجان برگزار گردید خبر داد.
مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: به مناسبت روز فناوری هسته‌ای مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهید مجید شهریاری در دانشگاه پیام نور زنجان برگزار می‌شود.
برای نخستین بار،پایگاه خبری – تحلیلی موج رسا آثار جشنواره ملی افسران جنگ نرم را معرفی می کند و در معرض دید علاقه مندان قرار می دهد.
گزارش تصویری اختتامیه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم با سخنرانی دکتر حسن عباسی و حضور پرشور دانشجویان
با حضور دکترحسن عباسی و بیش از هزار نفر از دانشجویان و تجلیل از نفرات برگزیده، سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم به همت بسیج دانشجویی استان زنجان به کار خود پایان داد
بیات مسئول ناحیه بسیج دانشجوئی استان زنجان در نشست خبری : اختتامیه سومین جشنواره ملی افسران جنگ نرم با حضور حسن عباسی رئیس اندیشکده یقین روز 17 اسفند ساعت 14:30ماه در سالن غدیر دانشگاه زنجان خواهد شد
جانشین ناحیه بسیج دانشجوئی استان زنجان،گفت: در حال حاضر 250 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان زنجان در حال بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور هستند.
گزارش تصویری جلسه نهضت روشنگری با حضور آقای یارمحمدی معاون سیاسی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان و فرماندهان حوزه و مدیران عقیدتی نظارت بسیج دانشجویی استان به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان
گزارش تصویری جلسه نهضت روشنگری با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا متین مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان برای کارکنان ناحیه به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان از برگزاری تریبون آزاد، کرسی‌های آزاد اندیشی با موضوع انتخابات در دانشگاه‌های استان زنجان خبر داد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت : نشست سفیر سابق ایران در برزیل درباره نفوذ دشمن در انتخابات در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود
جشن بزرگ انقلاب
بیانیه بسيج دانشجويي دانشگاه علوم پزشکی زنجان به مناسبت یوم الله 22بهمن
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به بمناسبت یوم الله 22بهمن
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان از اعزام یک هزار و 400 دانشجوی استان زنجان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس خبر داد.
برگزاری اختتامیه سومین جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم با موضوع فرصتها،آسیبها و تهدیدات شبکه های اجتماعی در تاریخ 17 اسفند
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاههای استان زنجان به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن
الذین یبلغون رسالات الله و یخشونه و لایخشون احدا الا الله و کفی بالله حسیبا(احزاب، آیه 39)
مدل جدید قرار داد های نفتی می تواند دروازه ی فتنه ی نفوذ اقتصادی دشمن به جمهوری اسلامی ایران باشد و ضربات مهلکی به اقتصاد مقاومتی وارد نماید و هیچ دستاوردی جز انزوای اقتصادی برای کشورمان نداشته باشد
ثبت نام راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان زنجان
ثبت نام بیست و چهارمین دوره راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان
نشست اندیشه دختران جوان استان زنجان با حضور مسئولین و نمایندگان اقشار دختران جوان برگزار شد .
امین بیات مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاه‌های زنجان برگزار می‌شود.
حضور حجت الاسلام والمسلمین جلالی مسئول محترم دفتر تأیید محتوای محصولات فرهنگی نمایندگی ولی فقیه سازمان بسیج مستضعفین در ناحیه بسیج دانشجویی زنجان
بسیج دانشجویی دانشگاه های شمالغرب کشور به مناسبت «روز آذری های مسلمان جهان» با صدور بیانیه ای اقدامات دولت آذربایجان در منطقه ناردالان را به سان هجوم ارتش کمونیستی شوروی سابق به باکو پیش زمینه اعتلای جنبش و انقلاب دینی و مذهبی مردم آذربایجان در بازیافت هویت اصیل اسلامی، ملی و مذهبی دانست.
آیا این طرح به بیکاری و بلاتکلیفی هزاران فارغ التحصیل در این رشته ها می ارزد؟ آیا فعالیت چندماهه ی این فارغ التحصیلان در مناطق مختلف آنان را برای آنچه شما می خواهید آماده نمی کند؟
آقای روحانی امروز دیگر برجام فقط برجام نیست بلکه سرنوشت آینده ی یک ملت است؛ امروز نظارت بر اجرای تعهدات طرف مقابل همان پاسداری خون شهدای هسته ای است که دست بالای مذاکره را برایتان ساخته بودند.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاههای استان زنجان گفت: انقلاب اسلامی ایران ، متعلق به همه مردم است و خود این ملت هم پاسدار انقلاب بوده و هستند.
دبیر سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم گفت: تندیس سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم ساخته می‌شود.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی ابهر و خرمدره از اعزام 80 نفر از دانشجویان جهاد گر به اردوی مشهد مقدس خبر داد .
خطاب به #سپاه_پاسداران_انقلاب اسلامی می گوییم و انتظار داریم تا عذرخواهی رسمی دولت امریکا هیچ اقدامی مبتنی بر آزادی این نظامیان صورت نپذیرد تا آمریکا نیز خود بهتر بفهمد و بداند که هیچ غلطی نمی تواند بکند.
جناب آقای وزیر ، شایسته بود حداقل پس از شهادت عالم مجاهد آیت الله نمر باقر النمر شما روابط دیپلماتیک با عربستان را قطع می کردید ، نه این که وزیر تازه به دوران رسیده سعودی با گستاخی آن کلمات را به زبان آورد و نوکران بی جی ...
بیانیه مشترک بسیج دانشجویی استان های زنجان،آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی و اردبیل در محکومیت اعدام شیخ نمر
بار دیگر از کانون فتنه ی وهابیت و سلفی های متعصب و تکفیری، و مهد اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان و اسلام آمریکایی ، که سر بر آستان سرور و اربابان خویش یعنی آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب دارند، جنایتی هولناک ، که نتیجه ی جهل و جمود اندیشه و عقل گریزی و وهابی گری افراطی و خشونت ذاتی آل سعود است،به وقوع پیوست که چون واقعه عاشورا بیانگر مظلومیت شیعیان امام حسین (ع) و ظلم یزیدیان زمان است.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان در واکنش به شهادت شیخ نمر گفت: شیخ نمر گرچه مرد انقلابی بزرگی بود؛ اما شاخه‌ای کوچک از این بیداری بود. شاخه‌ای که با قطعش هزاران جوانه خواهد رویید.
"یریدون لیطفئوا نور الله بافواهم والله متم نوره ولو کره الکافرون"( می خواهند نور خدا را با دهانشان خاموش کنند و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند تمام می کند سوره صف آیه 8)
مسئول ناحیه بسیج دانشجوئی استان زنجان گفت: 9 دی نشات گرفته از نگاه بلند امام و رهبری بود که سه عنصر باور مردم به خدا، اعتماد الهی و الهام ار قیام عاشورا و امام حسین(ع) در آن موج می‌زند.
"سردار قاسم سلیمانی" به سه دلیل بسیار محبوب است.
بسیاری از بسیجی‌ها در اغتشاشات سال 88 آسیب دیدند، در آن سال یک بلوک بتونی روی سر پاسداری افتاد که او یک سال در کما بود اما شهید همدانی به هیچ وجه اجازه استفاده از اسلحه را نداد.
همسر شهید تقوی گفت: تلویزیون، صبحت های حضرت آقا را پخش می‌کرد که ایشان در حال ذکر خاطره ای بودند. آقا فرمودند در زمان جنگ در یک مهلکه ای گیر افتاده بودیم که بعد از مدتی یک بنده خدایی آمد و ما را نجات داد.
فتنه 88 میکروب خطرناکی بود که آمریکا به پیکر نظام تزریق کرد ولی با درایت رهبر معظم انقلاب و خیزش هوشمندانه مردم در 9 دی به واکسن تبدیل شد و نظام اسلامی را در مقابل این توطئه شوم نیز مانند بسیاری از توطئه‌ها و فتنه‌انگیزی‌های دیگر واکسینه و مقاوم کرد.
دانشجویان بسیجی دانشگاه های زنجان به مناسبت گرامیداشت 9 دی در بیعتی دوباره با آرمان های امام وانقلاب به دیدار حضرت آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب و معزز شهر زنجان رفتند .
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان به مناسبت یوم الله 9 دی
با توجه به درخواست متعدد به عمل آمده از طرف دانشجویان و هنرمندان و به منظور ایجاد فضای رقابت بیشتر برای شرکت کنندگان سراسر کشورفراخوان جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم به مدت دو هفته دیگر تا تاریخ 20/10/1394 تمدید شد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت : حماسه 9 دی ندای لبیک دوباره مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بود.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، بیست جمله‌ی برگزیده از رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله) را درباره «حماسه نهم دی» و «فتنه» منتشر کرد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: تصور ما این است که اقدام سلسله‌وار در برگزاری جشن مختلط و با یک فضای نامتعارف در دانشگاه زنجان، قطعا اتفاقی نیست و جنبش دانشجویی صد در صد پیگیر این قضیه خواهد بود.
گزارش تصویری از دیدار صمیمانه حاج حسین یکتا با مجمع فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان
امین بیات امروز اظهار کرد: 9 دی ماه روز حماسه‌آفرینی مردم ولایی، عاشورایی، شریف، بسیجی و حسینی ایران اسلامی است.
اینکه چرا مسئولان دانشگاه زنجان اصرار بر برگزاری جشن‌های مختلط دارند را خودشان باید پاسخ بدهند اما با تدابیر ساده‌ای می‌شود این مشکلات را حل کرد.
چه کسی اجازه رقصیدن گروه رقص در دانشگاه را که توسط مجری اعلام شد؛ صادر کرده است؟!
بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم در اعتراض به اتفاقات صورت گرفته در جشن ربیع که همراه با رقص و آوازخوانی بود، اعلام کرد: آیا برخی هوس دیدن یک حماسه ۹ دی دیگر در سال «دولت و ملت، هم دلی و همزیانی» و به هم پیچیدن طومار فتنه‌گران فرهنگی را دارند؟!
اینکه چرا مسئولان دانشگاه زنجان اصرار بر برگزاری جشن‌های مختلط دارند را خودشان باید پاسخ بدهند اما با تدابیر ساده‌ای می‌شود این مشکلات را حل کرد.
بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان در نامه‌ای خطاب به وزیر علوم در اعتراض به اتفاقات صورت گرفته در جشن ربیع که همراه با رقص و آوازخوانی بود، اعلام کرد: آیا برخی هوس دیدن یک حماسه ۹ دی دیگر در سال «دولت و ملت، هم دلی و همزیانی» و به هم پیچیدن طومار فتنه‌گران فرهنگی را دارند؟!
عضو شورای مرکز بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء گفت: اردوهای راهیان نور یکی از تاثیرگذارترین برنامه‌های فرهنگی و معنوی است.
مسئول خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در گفتگو با خبرنگار bso از اعلام نتایج مسابقه کتابخوانی " ما زنده ایم " خبر داد.
گزارش تصویری اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره مخترعین و مبتکرین بسیج دانشجویی زنجان
مسئول سومین جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی گفت: تاکنون بیش از 160 اثر به دبیرخانه سومین جشنواره ملی افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی ارسال‌شده است.
اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره مخترعین و مبتکرین 23 اذر ماه ساعت 14 در دانشگاه ازاد اسلامی واحد ابهربرگزار خواهد شد. بهرامی گفت : سخنران این مراسم دکتر قدیانی مسئول علمی سازمان پژوهش و فناوری بسیج مستضعفین کشور می باشد .
مسئول سومین جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی گفت: این جشنواره باهدف شکوفایی استعدادهای هنری دانشجویان در راستای تأثیرگذاری بر فضای فرهنگی هنری جامعه به‌منظور مقابله با آسیب‌ها و تهدیدات روزافزون شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی زنجان 30 آذرماه می باشد .
بسیجی همیشه و در همه حال عاشق جهاد و شهادت است/دانشجوی بسیجی کسی است که شور و شعور را در هم آمیخته و پیوندی ناگسستنی با مولای خوبان دارد که در قالب زمان محدود نشده و همچنان ادامه دارد. تا زمانی که کشور محتاج امنیت است حضور بسیج و بسیجی لازم و ضروری است و هیچ کشوری در هیچ زمانی بدون امنیت نمیتواند به حیات خود ادامه دهد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجوئی زنجان ، گفت : جدا نشدن از ولایت مهم ترین علت عدم انحراف بسیج است ودر بحث برجام هم دیدیم که آن جایی که ولی صحبت را تمام کرد دیگر بحثی نماند و این ولایت مداری باید حفظ و نگهداری شود.
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج حوزه شهید بهشتی دانشگاه زنجان با حضور مسئولین استانی و دانشگاهی ذر محل سالن شهید شهریاری دانشگاه زنجان برگزار شد. ...
برگزاری دوره تشکیلاتی با موضوع جنبش نرم افزاری با حضور اساتید کشوری در روز جمعه 6 آذر ماه در دانشگاه پیام نور زنجان
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: باید همانگونه که مقام معظم رهبری هشدار دارند مراقب نفوذ دشمن در جریان های سیاستگذاری و تصمیم گیری بود.
فرمانده نیروی قدس سپاه در واکنش به شایعات گسترده‌ درباره زخمی یا شهید شدن خود، گفت: این‌ها چیزهایی است که دشت‌ها و کوه‌ها را برای پیدا کردنش پیموده‌ام.
یادواره شهدا دانشجو شهرستان ابهر
مسئول سومین جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت: آخرین‌مهلت ارسال آثار به جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی زنجان 30 آذرماه سال جاری است.
دبیرکل جمعیت دفاع از اقلیت‌های مسلمان در غرب گفت: مذاکرات هسته‌ای در حالی انجام شد که ایران یک کشور قدرتمند بود و نیازی به این مذاکرات نداشت.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت: آل‌سعود با تأیید حکم اعدام شیخ نمر باقرالنمر قصد انحراف افکار عمومی را دارد.
عزت مردم ، در کشور ما بر اثر روح استکبار ستیزی است که این روحیه ی ملی ، هیچ انزوایی به دنبال ندارد .
بیات مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت : آل‌سعود با تأیید حکم اعدام شیخ نمر باقرالنمر قصد انحراف افکار عمومی را دارد.
در آستانه فرا رسیدن 13 آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار کمپین #مرگ_بر_آمریکا2015 آغاز به کار کرد.
مسئول بررسی و تحلیل پایگاه شهید علی محمدی دانشگاه آزاد زنجان با اشاره به اشتباه بزرگ آل سعود در تایید اعدام شیخ نمر گفت: آل سعود امروزه مستاصل مانده و گرفتار بازی دو سر باخت شده است.
پویش مردمی(کمپین) "مرگ بر آمریکا "2015 با محوریت شعار «مرگ بر آمریکا » به منظور تاکید بر ضرورت عدم فراموشی جنایات آمریکا در فضای مجازی راه اندازی شد.
اینستاگرام اکانت رسمی دبیرکل حزب اللله همیشه پیروز لبنان را بست.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به مصوبه جدید وزارت بهداشت مبنی بر اینکه نشریات دانشجویی متعلق به اشخاص حقوقی به ازای هر سه نشریه یک حق رای دارند، گفت: ما از وزیر بهداشت انتظار داریم مراقب زیردستان خود باشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور زنجان با اشاره به سفر جک استراو به ایران گفت: فلسفه حضور این شخص باید پیگیری شود و مجلس و وزارت خارجه باید نسبت به این رخداد حساس باشد.
به گزارش روابط عمومی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان پنجشنبه مورخ ۹۴/۸/۷ کارگاه با محور های زیر برگزار می گردد.
قیام امام حسین (ع) برای زنده نگه داشتن امر به معروف و نهی از منکر بود.
مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه زنجان با اشاره به صدور مجوز اعدام شیخ نمر گفت: رژیم مستبد آل سعود که ادعای خادمی حرمین را دارد، هیچگاه در پی اجرای احکام اسلام نبوده و با رفتارهای ضد حقوق بشری خود لکه ننگی برای جامعه مسلمانان است.
مراسم سومین روز عزاداری اباعبدالله (ع) به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی زنجان برگزار گردید.
تعداد کثیری از دختران دانشجوی زنجانی با شعار "ما زنده ایم با شور و شعور حسینی " در گردهمائی بزرگ استقبال از محرم حسینی شرکت کردند .
گردهمایی دختران دانشجو در استقبال از محرم حسینی
حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای از برجسته‌ترین شاگردان و مریدان و پیروان مکتب امام خمینی رحمه‌الله‌علیه درباره‌ی ویژگی‌های شخصیتی و فردی حضرت امام خمینی، چنین فرموده‌اند: «ما مس بودیم او ما را طلا کرد، او کیمیا بود، او اکسیر بود. ما زندگی معمولی‌ای داشتیم، او خمودگی‌ها را تبدیل به‌ تحرک و تپش کرد و انسان ساخت»
۲۰ جمله از رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) درباره عزاداری سیدالشهدا علیه‌السلام
جوانان انقلابی اهمیت کار خود را بدانند. مانند مباهله امروز در نظام ما همه ایمان در مقابل کفر قرار گرفته است و اگر خاکریز قابل نفوذ باشد، دشمن نفوذ می‌کند.
[url=http://zanjan.bso.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D9%86%D8%B1]zanjan.bso.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D9%86%D8%B1[/url]مسئول سومین جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت: آخرین‌مهلت ارسال آثار به جشنواره کشوری افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی زنجان 30 آذرماه سال جاری است.
دوازدهمین جشنواره‌‌ی مبتکران و ممتازین علمی استان زنجان
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از چاپ و توزیع ویژه‌نامه 13 آبان در دانشگاه‌های زنجان خبر داد.
آقای دیپلمات! اگر به راستی دغدغه حل مشکلات این آب و خاک و برداشتن باری از دوش مردمان آن را دارید، بدانید همچنان که امام خامنه ای همین چند روز پیش فرمودند: «با کوتاه آمدن در برابر دشمن و ملاحظه دشمن را کردن دشمنی ها بر ط ...
«بسیج دانشجویی با توجه به رسالت تاریخی خود و با یک نگاه کارشناسی و غیر سیاسی توافق برجام را به مصلحت جامعه و مردم نمی داند
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان با صدور بیانیه‌ای ضمن تسلیت مصیبت و فاجعه منا اعلام کرد: از دولتمردان و نمایندگان مجلس و قوه قضائیه می‌خواهیم تا با طرح شکایت از مسببان این فاجعه دردناک در مجامع حقوقی وقانونی بین المللی موجبات تسکین آلام مصیبت دیدگان را فراهم کنند.
مرحله دوم مسابقه تحلیل سیاسی
جشن امامت به مناسبت عید غدیر خم با سخنرانی حجت الاسلام موسوی مسئول امور روحانیون سپاه انصارالمهدی(عج) به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان برگزار شد .
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از برگزاری جشن امامت به مناسبت عید غدیر خم با سخنرانی حجت الاسلام موسوی مسئول امور روحانیون سپاه انصارالمهدی(عج) خبر دارد .
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: دولت انگلیس در برخورد با کشور ایران همواره مکار و غدار بوده است و تا کنون این ارتباط نتیجه ای برای ایران نداشته است.
یادواره شهید مسلمی به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه صوفی و روزبه و با حضور مسئولان استانی و اهالی روستای قره چریان در مسجد امیرالمومنین این روستا برگزار شد.
دستگاه دیپلماسی باید در مواضع خود درباره آل سعود تجدید نظر کند /قوه قضائیه باید در مجامع حقوقی و قانونی بین المللی طرح شکایت کند
رئیس سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان گفت:فراخوان مسابقه فرصت ها تهدیدها و آسیب های شبکه های اجتماعی رایانه ای و موبایلی در زنجان از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان زنجان ارائه شده است.
مسئول فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: اکثر جوانان به جای اینکه با تلاش و پشتکار مهارت‌های لازم برای رسیدن به اهداف عالی خود را کسب کنند، ترجیح می‌دهند به فوق ستاره‌ای در دنیای مجازی و شبکه‌هایی از قبیل فیس‌بوک، توییتر و … شوند.
دوازدهمین جشنواره‌‌ی مبتکران و ممتازین علمی استان زنجان
مسئول فناوری اطلاعات و ارتباطات ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان از ارسال 100 اثر به مسابقه فرصت‌ها، تهدیدها و آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی خبر داد.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: امروز دانشگاه بیش از گذشته نیازمند بسیج دانشجویان به صراط مستقیم انقلاب است.
بسیج دانشجویی لارستان در نامه ای خطاب به نماینده این شهرستان در مجلس اعلام کرد: با توجه به اینکه در بررسی سند برجام به عنوان نماینده ملت دارای حق رای و نظر هستید از این رو خواسته ها و دغدغه های مردم انقلابی لارستان در این خصوص را منعکس کنید.
قتل عام اعضای گروه تروریستی داعش در موصل عراق، بازداشت هشت تروریست وابسته به داعش در مغرب، هلاکت عامل انتحاری داعش از عناوین خبری گروهک تروریستی داعش در ساعات گذشته است.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: