آرشیو اخبار
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زنجان به همراه 29 بسیج دانشگاه آزاد از سراسر کشور طی نامه ای ای به رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد تاکید کرد: حقیقتا از اینکه به صراحت اعلام فرمودید« کشتیبان را سیاستی دیگر آمده» بسیارخرسندیم‌.
جالب است كه تجربه آزادي هايي از اين قبيل در جوامع اومانيستي، با ظهور عيني هدونيسم و هيپي گري، با لذت فراوان براي افراد اما رضايت اندك و بلكه نارضايتي و شكست براي ايشان و اجتماع بزرگتر همراه بود. به گونه اي كه اين قبيل آزادي ها در تجلي فردي و اجتماعي خود، مانع از رشد و توسعه انساني افراد و جامعه بزرگتر ايشان مي گشت.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با اشاره به اقدام رئیس جمهور امریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی گفت: عنان ترامپ در دست حلقه صهیونیسم رها شده است.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه زنجان ضمن اعلام همبستگی با مردم فلسطین، ابراز کرد: به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت اسرائیل نقض آشکار قطعنامه های بین المللی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه های ابهر و خرمدره در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام رئیس جمهور امریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تاکید کردند: انتقال پایتخت اسرائیل به قدس، موجب تسریع در فرآیند آزادسازی فلسطین خواهد شد.
در بررسی هایی که همیشه در تاریخ جنبش دانشجویی صورت می گیرد به دلیل تبلیغ ها و دستکاری های تاریخی مغرضانه همیشه جعل هایی صورت می گیرد که باعث ایجاد خلل در بررسی های تاریخی می گردد.
متاسفانه در دهه ی هشتاد شاهد چرخش زیادی در مواضع بخشی از جنبش دانشجویی شاهدبودیم به گونه ای که شعار جنیش دانشجویی از عدالت خواهی به آزادی خواهی تغییر نمود و اسلام گرایی ناب جای خود را به رگه هایی از سکولاریسم و پلورالیسم دینی ستیزی به تساهل وحتی مذاکره با امریکا داد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در اعتراض به اهانت به جایگاه والای زنان و نگاه کالایی به زن در نمایشگاه خودرو تهران بیانیه ای صادر کرد.
نماینده اسبق مردم تبریز در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه من سینه چاک برجام، اشخاص و یا جریانات نیستم گفت: یکی از اشتباهات رجال اصلاح طلب ما این بود که تصور کردند تحفه برجام تحفه ای است که هر کسی به سمتش برود آینده خود را تامین کرده است.
نماینده اسبق مردم تهران در مجلس در برنامه مناظره با موضوع رابطه با امریکا در دانشگاه زنجان با بیان اینکه برجام یک کودک ناقص الخلقه است گفت: حسن روحانی نیز امروز توانایی دفاع از آن را ندارد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|