آرشیو اخبار
اساتید بسیجی دانشگاه های زنجان با صدور بیانیه ای نسبت به سخنان رئیس جمهور در راهپیمایی 22 بهمن معترض شده و تاکید کردند:خود جناب رئیس جمهور تا چه حد به مردم و به جوانان در عمل اعتماد کرده است؟
استاندار زنجان در دانشگاه زنجان گفت: از آغازین روز ورودم به استان زنجان با رئیس کل دادگستری جلسه گذاشتم و همچون شما معتقدم این قرارداد بدتر از ترکمانچای است.
اسدالله درویش امیری در پرسمان پیشرفت دانشجویی و در دانشگاه زنجان با بیان اینکه یک کارگروه زنان فرهیخته داریم گفت: معتقدم هر پست و شغلی زیبنده زنان جامعه اسلامی نیست.
رئیس کل دادگستری استان زنجان پرسمان پیشرفت دانشجویی که به همت قرارگاه شهید احمدی روشن برگزار شد گفت: در 15 سال اخیر در زنجان، هیچ دانشجویی را به جرم صحبت و ارائه آزادانه نظرات(البته بدون وجود شاکی و بدون توهین) فراخوانی نکرده ایم.
رئیس کل دادگستری استان زنجان پرسمان پیشرفت دانشجویی که به همت قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان برگزار شد گفت: متاسفانه ناکارآمدی سیستم بانکی کشور باعث بسیاری ازجرایم می شود.
طوری از ارتش شاهنشاهی یاد می کنند و آن را ژنرال منطقه می دانند که انگار نه انگار در زمان امپراطوری همین ژنرال پوشالی بود که بحرین به عنوان قطعه ای ارزشمند از این خاک پرگهر جدا و تقدیم انگلیسی ها گردید.
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: اگر امروز کارخانه ها خوابیدند و تعطیل می شوند مشکل اینجاست که ما مدیریت نداریم؛ نه اینکه امکانات نداریم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در مراسم نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دانشگاهیان با وحدت، نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زنجان از برگزاری جشن بزرگ انقلاب در این دانشگاه خبر داد.
بسیج دانشجویی استان های آذری نشین در بیانیه ای در خصوص واقعه تاریخی 19 ژانویه بیانیه ای تاکید کردند: 19ژانویه برای همیشه به نام «روز آذری های مسلمان جهان» ثبت شده است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|